info 18. - 22. 3. 2019

Dobrý den, tak nám již v tomto týdne opravdu vypukne jaro a i my se v následujících dnech jaru budeme intenzivně věnovat.

Děti se rozdělily do pěti skupin a vytvořily jsme tak posádky pěti lodí, které plují prozkoumávat jarní ostrov. Děti si sedly podle své volby, tak uvidíme, jak budou fungovat. Také si nevolíme kapitány a práci si budou dělit na základě domluvy. Sama jsem moc zvědavá, jak se tento model osvědčí. Děti také vědí, že pokud nebudou posádky fungovat, tak se mohou ocitnout na jiné lodi.

info 11. - 15. 3.

Dobrý den, jaro už nám pomalu ťuká na dveře a zítra je Řehoře a čáp by se měl chystat přes moře. Dny jsou delší a pro všechny určitě příjemnější.

kalendář

26.3. 2019 se budou konat třídní schůzky od 18.00 hodin. Všichni jste srdečně zváni, pokud se nemůžete dostavit a chcete se mnou mluvit, tak mě kontaktujte a domluvíme si spolu jiný termín. Zápis z třídních schůzek pak umístím sem, o nic tedy nepřijdete.

9. - 10. 5. je ředitelské volno

Chtěla bych pro děti ještě objednat nějaké programy - divadlo,... a výlet. Podrobnější informace Vám řeknu na schůzkách.

info 4. - 8.3.

Dobrý den, od dnešního dne máme 14 denní projekt "Voda". Děti se v pátek vylosovaly a pracují ve skupinách. Každý den má někdo z nich odpovědnost za svoji skupinu, rozděluje práci a rozhoduje, jakým způsobem budou pracovat. Začínáme obecně vodou a postupně se dostaneme k našemu třídnímu projektu kaluž, louže. Každá třída zpracovává jiné téma.

info 25.2. - 1.3.

Dobrý den, za dveřmi břeten, brzy jaro, déle světlo,... začíná být veseleji.

Přes víkend jsem měla od dětí vybrané krtečky, dopisovala jsem jim odměny, zapsala volno 9. a 10.5. na straně 25. Prosím podepište. Na poslední stránku jsem zapsala třídní schůzky, čas ještě upřesním, prosím také podepište. Kontrolovala jsem a podepisovala omluvenky a někomu tam něco chybí. Prosím doplňte a já podepíši. Moc děkuji. Pokud byste měli problémy s datem, tak mi zavolejte.

info 18. - 22.2.

Dobrý den, vítám všechny po jarních prázdninách. Doufám, že jste si je všichni užili v rámci svých možností. Dnes jsme se konečně sešli, i když ne úplně v plném počtu. Je to však lepší, než před prázdninami.

info 4.2. - 8.2.

Dobrý den,

vítejte v prvním únorovém týdnu. Bohužel na naší palubě stále řádí nějaká mořská nemoc, pacienti se nám vracejí, ale jiní zase ulehají. Nemůžeme se z toho nějak dostat. Tak snad se konečně sejdeme po jarních prázdninách.

Na úvod jedna moc příjemná zpráva, alespoň doufám, 9. a 10. 5. 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.

info 28.1. - 31.1.

Dobrý den,

den D se blíží a naše první vysvědčení. Ve čtvrtek31.1. si budeme první hodinu předávat vysvědčení. Prosím, dejte dětem nějaké pevné desky, aby se jim vysvědčení neponičilo, budeme ho ještě na konci potřebovat. Vysvědčení pak vracejte v následujícím týdnu před prázdninami. Kdo odjíždí na hory, tak prosím vysvědčení vraťte po prázdninách. Děkuji.

kalendář

čtvrtek 31.1.  - naše první vysvědčení, další hodiny budou probíhat normálně, tělocvik také, sběr starých baterií - děti je nosí do třídy

info 21. - 21.1.2019

Dobrý den,

opět připomínám první kalendář akcí.

31.1., čtvrtek - vysvědčení, pevnější desky, vysvědčení mi prosím vraťte v následujícím týdnu, samozřejmě  až se jím pokocháte a ukážete příbuzným

1.2., pátek - pololetní prázdniny

info 14. - 18.1.

Dobrý den,

zdravím v novém týdnu, první posílám kalendář.

16.1. středa - přednáška - Naše zuby

30.1. čtvrtek - naše první vysvědčení, prosím, aby si děti přinesly desky, vysvědčení se vrací (mezi 4. - 8.2.)

31.1. pátek - pololetní prázdniny

7.2. čtvrtek - divadelní pouť - bližší info upřesním (ještě nemáme)

11. - 15.2. jarní prázdniny

Tento týden pokračujeme v projektu o lidském těle a pilně pracujeme na divadelním představení. Všem moc děkuji za trička, zítra si je vyzkoušíme. Myslím, že budou pro všechny. Díky, díky za ochotu.

info 7. - 11.1. 2019

Dobrý den, zasílám info tohoto týdne.

10.1. čtvrtek - se koná sběr papíru, starý papír můžete přinést mezi 7.00 - 7.55 hodin před školu. Děkujeme.

16.1. středa - budeme mít přednášku o zubech (veselou). Akce se koná ve škole a vstup uhradím z fondu.