Přehled učiva 6.4. - 10.4.

Milí rodiče a děti,

všechny vás moc zdravím a mám radost, že úkoly, které dostáváte zvládáte v pohodě (informace "naživo" od rodičů).Posílám vám další - "velikonoční" (je toho málo).

Český jazyk   -  Slabikář do s.85 (sloupečky s.62)

Písanka č. 2 - dokončit (na poslední stránku

procvičujte děti, co vám moc "nešlo")

Matematika  -  Pracovní sešit do s.51 (o několik méně vždy

odčítáme!)

Přehled učiva 30.3. - 3.4.

Milí rodiče a děti,

doufám, že jste všichni v pořádku a úspěšně jste zvládli změnu času. A co "domaučení"? Napište mi, kdyby vám něco nešlo, nebo se můžete pochlubit, jak vám to jde! Všechno, co teď doma děláte, si ve škole (až se tam vrátíme) prohlédneme, ohodnotíme, pochválíme... Tak se, děti, snažte! :-)

Teď vám posílám úkoly na tento týden, v pondělí 6.4. dostanete novou matematiku a písanky (napsáno na stránkách školy). Angličtinu vám budou paní učitelky zadávat samostatně - AJ 1.tř.

Přehled učiva 23. - 27.3.

Milé děti,

všechny vás moc zdravím.Bohužel se nám to "učení na dálku" prodlužuje, ale věřím, že to zvládáte, jste zdravé, v pohodě, že nezlobíte své rodiče, že jim pomáháte (mají to teď opravdu těžké) a že si za to všechno zasloužíte spoustu razítek a pochval do ŽK !  :-)

Hodně čtěte (i různé knížky), počítejte, povídejte si s rodiči, hrajte si a mějte dobrou náladu. :-)

Občas mrkněte i na stránky ,co jsme spolu dělal i na IT - Školákov, Luštěnky apod.

Přehled učiva 16. - 20.3.

Milí rodiče a děti,

posílám vám učivo na další týden, včetně angličtiny. Přeji vám všem hodně zdraví, pevné nervy a děkuji za spolupráci.

Ludmila Haladová

Český jazyk - slabikář do str. 74; sloupečky do str. 61; písanka č. 2 do str. 30 + prosím procvičovat opis, přepis, diktát

Matematika - pracovní sešit č. 2 do str. 41 (procvičování sčítání a odčítání do 20, včetně počítání s fólií)

Prvouka - učebnice str. 56 (Jarní rostliny, stromy)

Přehled učiva 24. - 28.2.

Český jazyk - slabikář do str. 51; písanka č. 2 do str. 18

Matematika - pracovní sešit č. 2 do str. 29 (orientace v oboru čísel 11-20)

Prvouka - učebnice do str. 41 (Lidské tělo - opakování)

L. Haladová

Přehled učiva 10. - 14.2.

Český jazyk - slabikář do str. 47; písanka č. 2 do str. 14

Matematika - pracovní sešit č. 2 do str. 22 (sčítání a odčítání do 10)

Prvouka - učebnice do str. 39 (Péče o tělo, zdravá strava)

V týdnu od 17. do 21.2. proběhnou jarní prázdniny.

Přehled učiva 3. - 7.2.

Český jazyk - slabikář do str. 42; písanka č. 2 do str. 10

Matematika - pracovní sešit č. 2 do str. 18 (sčítání a odčítání do 9, sčítání do 10)

Prvouka - učebnice do str. 37 (Nemoc, úraz)

L. Haladová

Přehled učiva 27. - 30.1.

Český jazyk - slabikář do str. 40; písanka č. 2 do str. 7

Matematika - pracovní sešit č. 2 - do str. 15 (sčítání do 10)

Prvouka - učebnice do str. 36 (Lidské tělo - smysly)

V pátek 31.1. jsou jednodenní pololetní prázdniny, výuka bude pokračovat v pondělí 3.2.