14.6. - 18.6.

ZPRÁVY + PŘEHLED UČIVA

• Blížíme se do finále letošního online - prezenčně školního roku. V českém jazyce i v matematice budeme procvičovat probrané učivo, hrát různé didaktické hry.

SLABIKÁŘ (str. 102-109)

• Od str. 100  Slabikář pokračuje Literární částí. S texty ke čtení ještě dále pracujeme, doplňujeme je říkankami, hádankami, rébusy, didaktickými hrami.

PÍSANKA 4 (str. 9-13)

7.6. - 11.6.

ZPRÁVY + PŘEHLED UČIVA

• V pondělí 7.6. (v 7.45) nás čeká testování PCR testem. Kdo bude potřebovat potvrzení, napište mi a já pošlu.
  • V pátek jsem dětem rozdala fotografii třídy. Foto zaplatím z třídního fondu. Cena je 40,- Kč za fotografii. Kdo mě požádal o 2 fotografie, prosím, o zaplacení jedné.
  • Ve čtvrtek jsme byli na výletě v Mirakulu a podle reakcí dětí se nám výlet vydařil. I počasí nám přálo.

SLABIKÁŘ (str. 97-101)

31.5.- 4.6.

ZPRÁVY + PŘEHLED UČIVA

• Tento týden nás čeká výlet do Mirakula. Ještě jednou posílám informace k připomenutí.

Kdy: 3.6. (čtvrtek)

Sraz: v 8 hod. ve třídě. Autobus bude přistaven v 8.30.

S sebou: sportovní oblečení + pevné boty, batůžek – velkou svačinu, pití (na celý den), pláštěnku, baterku, plavky? (podle počasí), kdo chce, může i kapesné (50-100,- Kč)

Předpokládaný návrat: v 17 hod.

24.5.-28.5. Zprávy + přehled učiva

ZPRÁVY + PŘEHLED UČIVA

• V pondělí 24.5.  se  testujeme PCR testem (podrobnější informace na stránkách školy). Poprosím, aby žáci už byli v 7.45 ve škole.

• Výlet do Mirakula

Dne: 3.6. (čtvrtek)

Sraz: v 8 hod. ve třídě. Autobus bude přistaven v 8.30.

S sebou: batůžek – velkou svačinu, pití (na celý den), baterku (do podzemí), plavky? (podle počasí), kdo chce, může i kapesné (50-100,- Kč)

Předpokládaný návrat: v 17 hod.

17.5. - 21.5. (Zprávy + přehled učiva)

ZPRÁVY + PŘEHLED UČIVA

• V pondělí 17.5.  pokračujeme v  prezenční výuce. Hurá!  Rotační výuka skončila.
  • Testování:  Zítra v 7.30 ve škole  - testování antigenním testem (naposledy).  Od 24.5.  se budeme testovat PCR testem. Testování bude probíhat ve škole jedenkrát za čtrnáct dní.
  • Plánujeme s dětmi výlet do Mirakula (až budu vědět termín, pošlu zprávu)

• V úterý 18.5.  se fotografujeme  (foto třídy + skupinky)

PŘEHLED UČIVA

Testování - 17.5. a 24.5.

Informace ohledně testování

Možnosti testování:

1. V pondělí (17.5.) v 7.30 ve škole (antigenní testy nám dodají během dnešního dne nebo o víkendu)

2. Vlastní test + čestné prohlášení

Další testování by mělo probíhat 24.5. (jedná se o PCR testování). Místo jednou týdně se žáci budou testovat jedenkrát za 14 dní.

Hezký víkend

Helena Krejčová

10.5. - 14.5. Přehled učiva + zprávy

PŘEHLED UČIVA + ZPRÁVY

- V pondělí (10.5.) v 7.30 nás čeká testování. Kdo se testuje doma, stačí čestné prohlášení. Testuje se jednou týdně v pondělí.

- Máme dovoleno sportovat venku. Ať si děti nosí na tělocvik sportovní oblečení + pevné tenistky.

- Uvidíme, co nás čeká další týden. Je naděje, že skončí rotační výuka.

PŘEHLED UĆIVA (prezenční výuka)

SLABIKÁŘ (str. 86, 87)

- Slova s ď, ť, ň

- Jazykové hry

- Literární výchova - poslech lidové pohádky + práce s textem

Testování

Milí rodiče,

zítra (6.5.) je možnost vyzvednout si testovací sadu ve vestibulu školy od 14.00 do 17.00 hod.  Pěkný den Helena Krejčová

3.5.-7.5. (přehled učiva + informace)

DOBRÝ DEN, VÍTÁM VÁS NA ZAČÁTKU KVĚTNA

INFORMACE O TESTOVÁNÍ (týden od  10.5. do 14.5.)

- Zatím nic nevím (jaké testy přijdou, kdy si je budete moci vyzvednout). Proto, prosím, sledujte stránky školy.

PŘEHLED UČIVA (týden online)

SLABIKÁŘ (str. 82-85)

Pondělí – ČJ – online výuka

• Str. 82 – Nová hláska a písmeno G, g