Koláčky pro Austrálii

Během akce inciiované žákyněmi 7.C "Koláče pro Austrálii se vybralo a vložilo na účet ZOO Praha, zřázený na pomoc Austrálii, 15 239,-Kč a ještě si na 1000 teplých koláčích žáci moc pochutnali. Žáci 4.C vybvořili záložky, za které se vybralo 2385,-Kč.

Krástná částka, všem dárcům moc děkujeme.

Ekotým odpady - novinky v roce 2020

Ekotým odpady Vás informuje o novinkách:

Jistě jste si všimli, že se nám ve třídách nedaří správně třídit do košů k tomu určených, a proto jsme se rozhodli, že vyzkoušíme něco jiného. V pátek jsme ve třídách 1. stupně odstranili žluté koše (na plasty) a modré koše (na papír). Na papír dostala každá třída papírovou krabici, do které si tak sbírá papír na sběr. Zůstává černý koš na směsný odpad. Pokud budete mít ve třídě plastové láhve či jiný plastový odpad, můžete vše odnášet do žlutých nádob na chodbách, které jsou k tomu určené.