1.C

Učivo na týden od 7.6. do 11.6.

Milí rodiče,

v pondělí začneme opět testováním PCR testy. Někdy odpoledne se dozvíme výsledky. V Mirakulu jsem udělala pár fotek dětí, a tak vám je posílám. Podívejte se, jak si to děti užívaly. Děti jsou moc šikovné a vše zvládaly s přehledem. Nemusely jsme mít strach, že se nám ztratí. Držely se ve skupinkách a dávaly na sebe pozor. Ani žádné zranění se neobjevilo.

Postupně doděláváme učebnice, jen písanku č. 4 teprve začínáme. I tak ale stihneme hodně. Děti psaní mají rády. Co nestihneme, to si budou moci dodělat samy.

Třídní výlet

Dobrý den milí rodiče,

zítra, jak už víte, jedeme na výlet. S sebou batoh s velkou svačinou na celý den, pití, baterku do tunelů. Dle zvážení a podle počasí s sebou plavky a ručník. Třeba nakonec bude horko. Kapesné 100-200kč.

Kdo potřebuje, ať si vezme Kinedril. Na sebe sportovní oblečení a kšiltovku nebo klobouk.

Všichni se sejdeme ve škole v 8:00. Pak půjdeme na ulici na Balkáně. Odtud pojedou autobusy a sem se i vrátíme.

Děkuji Vám a určitě si to s dětmi užijeme.

Zuzana Mudrochová

Plán týdne od 31.5. do 4.6.

Milí rodiče,

už se nám pomalu blíží termín výletu. Jedeme 3.6. do Mirakula. Prosím všechny co ještě nezaplatili, aby nejpozději zaplatili v úterý.

V pondělí budeme malovat na oblázky, děti si to psaly do notýsků. Pokud jste zatím nic venku neobjevili, tak se běžte někam projít.

Tento týden se netestuje, platí Pcr test. Budeme se testovat až příští týden.

Fotografie třídy stojí 40kč. Tento týden nám asi přijdou.

Plán učiva:

Čj

slabikář – 94-96 Bě, pě vě,

99,100 čtení

Učivo na týden od 24.5. do 28.5.

Milí rodiče,

dnes jsme se poprvé testovali PCR testem. Výsledky se dozvíme asi do 14:00 . Kdyby někdo potřeboval potvrzení o negativitě testu, dejte mi vědět.

Čj - slebikář 92,93 di, ti, ni, dy, ty, ny,

- opakování písmen x, q, w

- psaní především malých písmen, postupně budeme dopisovat velká písmena str.22,27,29,31,33,34

M - 23,24,31,32

počítání s přechodem přes 10, litr

Pr - čas - rok, měsíce, dny v týdnu, hodiny

str. 72,73

Výlet

Milí rodiče,

3.6. pojedeme na celodenní výlet do dětského parku Mirakulum.

Sejdeme se s dětmi společně ve třídě a pak v 8:30 budeme odjíždět autobusem. Návrat bude kolem 17:00.

Díky distanční výuce máme ještě dost peněz v třídním fondu, proto já část zaplatím z toho. Od vás budu vybírat 200Kč. Cena autobusu a vstupu činí dohromady 350Kč.

S sebou batoh a v něm jídlo na celý den, pití, baterku a pokud bude velké teplo tak plavky a ručník. Děti si mohou vzít kapesné tak 100-200kč.

Odkaz : https://www.mirakulum.cz/

Učivo na týden od 17.5. do 21.5.

Milí rodiče,

tak jsme dnes zvládli společné testování naposledy antigenním testem. Příští týden se už budou všechny děti testovat ve škole a to plivacím PCR testem.

Zítra se budeme fotit.

Učivo:

Čj - procvičování písmen Ď, Ť, Ň a slabik dě, tě ně. Zopakujeme i písmena x,w,q.

Začneme i slabiky di, ti, ni a dy, ty ny. (90,91)

Písanka - budme zatím psát malá písmena, k velkým se později vrátíme. Tedy 28,30,32,35,37

M - odčítání s přechodem přes desítku, měření - délka (1m)

21 -23, 29 - 30

Informace k příštímu týdnu 17.5.

Milí rodiče,

končí nám rotační výuka a od příštího týdne se konečně vrací všechny děti do naší školy. děti se budou testovat pouze v pondělí. Bohužel testy dorazí až během pátku nebo víkendu a nevíme, o jaké testy se jedná. Proto bude následovat: 1.Můžete děti testovat vlastním testem doma a přinést mi zprávu. 2. Děti se otestují ve škole - příchod v 7:30. 3. Děti se netestují z důvodu 90denní lhůty po prodělání covidu.

Učivo na týden od 10.5. do 14.5.

Milí rodiče,

tak jsme se opět sešli. Všechno bylo v pořádku. Děti jsou hodně upovídané. Venku jsme si užili tělocvik. Když bude i ve čtvrtek pěkné počasí (nebude pršet), tak půjdeme zase cvičit ven.

Slabikář – ď, ť, ň 86-87

dě, tě, ně 88-89

písanka – 21,23,24,25,26

16-20 – odčítání od 20, odčítání s přechodem

Prvouka

46 – u rybníka

47 – co lidé vytvořili

Krásný týden Zuzana Mudrochová

Učivo na týden 26.4. až 30.4.

Milí rodiče,

dnes jsme měli nové testy na covid 19. Napište mi, prosím, kdo by měl zájem o testování doma. Ve středu bych dala celou sadu do pytlíčku a dala to vašim dětem. Ve čtvrtek by si test děti udělaly doma a do školy by přinesly jen čestné prohlášení Vámi podepsané.

V pátek budeme mít rej čarodějnic. Děti se můžou za čarodějnice a čaroděje převléknout. Celý týden si budeme na ně hrát.

Učivo

Český jazyk - písmeno G str. 83/83