Aj2

AJ Brátová 21.-25.9.

Domácí úkol - dokončit pracovní list str. 2/cv. 1  - 2.A na středu, 2.B, 2. C na čtvrtek - podepsat, děkuji.

Učebnice: str. 6 a 7. Seznamujeme se s novou učebnicí a jejími hrdiny.

Pracovní listy: list k učebnici str. 2/1, 2/2

Slovní zásoba pro tento týden: a mouse, a fox, a pig, a bear, a frog, a boy, a girl, animals, see you, My name is...Nice to meet you.

Ústní zkoušení dle pracovního listu z portfolia: This mouse is grey... - kdo ještě nebyl.

AJ Brátová 7.-.11.9.

Slovní zásova: Barvy, zvířata v ZOO - na známky.

Fráze typu: This apple is red. This cangaroo is green.

Písnička pro tento týden:

Máme k ní pracovní list, kde si obrázky vybarvíme a ke každému zapíšeme anglicky příslušnou barvu.

Děti si na hodiny nosí sešity, portfolia (desky na pracovní listy) a zatím stále do odvolání 2. díl učebnice z loňska.

Popěvky pro opakování

AJ Brátová

Začnáme opakováním kapitoly ZOO.

- Slovní zásoba: zvířata - dobrovolníci mohou zkoušet na jedničku

- Zpíváme písničku Welcome to the ZOO - str. 52 - měla jsem radost, že ji hodně dětí již znalo z domácí výuky:)

- Fráze typu This elephant is grey./ Tento slon je šedý. (Písnička SSS, this snake is...)

- Fráze I like.

AJ Brátová

Dobrý den, zdravím vás v novém školním roce. Prosím, ať si děti nosí do školy učebnice Listen and play druhý díl. Budeme z ní celé září opakovat. Děkuji a už se na děti moc těším.

Magdalena Brátová