poslední zpráva 27. - 30.6.2022

Milí rodiče,

Píšu Vám svoji poslední zprávu v tomto školním roce a zároveň svoji poslední zprávu jako třídní učitelka Vašich dětí. Dva roky nám utekly velmi rychle. Zažili jsme toho spousty, včetně online výuku, kterou jsme ale všichni zvládli a děti se určitě naučily zase jiné věci. Chtěla bych Vám všem ještě jednou poděkovat za spolupráci a za to, jak se o svoje děti staráte a záleží Vám na nich. O to byla moje práce jednodušší. Tak moc děkuji.

Pár organizačních věcí.

zprávy 6. - 10.6.2022

Milí rodiče, nastal nám poslední měsíc, kdy se s dětmi budeme setkávat ve 2.třídě. Příští týden pak jedeme na školu v přírodě. Upřesňující informace Vám posílám na skupinu. Kdyby jste měli jakékoliv dotazy a otázky, tak pište nebo volejte.  Se Zuzkou se těšíme, že si to s dětmi užijeme zase trochu jinak.

Různé:

Tento týden k nám budou chodit 3 děti z 2. B a z 2.C, protože neodjely na školu v přírodě. Dětem jsem to minulý týden říkala, tak jen kdyby Vás informovaly.

zprávy 30.5. - 3.6.2022

Milí rodiče,                                                                                                                                                                          začíná poslední měsíc a pomalu se blíží konec 2.třídy.

zprávy 23. - 27.5.2022

Milí rodiče, všechny Vás vítám a posílám zprávy posledního květnového týdne.

Různé:

Ve třídě se nám objevily neštovice, tak prosím děti sledujte, kdyby něco. Nepíšu to proto, že vyšla oznámení ohledně opičích neštovic, ale proto, že se nám tato dětská nemoc objevila ve třídě a abyste třeba rychleji rozpoznali příčinu, proč se děti necítí dobře.

zprávy 16. - 20.5.2022

Milí rodiče, opět nám uběhl další týden a my máme za sebou svátek zmrzlých a Žofky.

Různé:

V pondělí 16.5. se fotografujeme během 2. hodiny. Vyfotografujeme se společně jako třída a pak se děti budou moci ještě fotografovat ve skupinkách podle toho, jak se spolu dohodnou. Peníze za fotky budu vybírat až je budeme mít. Dám vám pak vědět, jaká bude cena. Druhý stupeň se fotografuje v úterý 17.5.

zprávy 9. - 13.5.2022

Milí rodiče,                                                                                                                                                                          vítejte v další květnovém týdnu. Včera maminky oslavily svůj svátek, tak snad jste se nechaly alespoň trochu hýčkat. Děti pro Vás připravily malé dárečky, snad nezůstaly v taškách.

zprávy 2. - 6.5.2022

Milí rodiče,

vítejte v novém květnovém týdnu. Všem maminkám přeji krásný svátek, který se pomalu blíží. Tak se nechte trochu hýčkat a opečovávat.

3.5. – sběr baterií

5.5. – návštěva rodičů a povídání o povoláních

6.5. – program finanční gramotnost

Minulý týden jsme s dětmi průběžně plnili kouzelnické zkoušky (opakování z českého jazyka a matematiky). Posílám Vám na ukázku, jak se dětem dařilo. Prosím, prohlédněte si a zase mi práci vraťte. Děkuji.

zprávy 25. - 29.4.2022

Milí rodiče, vítám Vás v posledním dubnovém týdnu.

Různé:

Posílám Vám přehled toho, co nás čeká, ale vždy Vás budu ještě aktuálně informovat, protože se nám toho nahrnulo více.

27.4. – sklář – ve středu k nám přijede pan sklář, akce pro naši třídu proběhne od 8.00 – do 9.40 hodin, akce stojí 50 Kč na dítě, částku uhradím z fondu, pan sklář dětem představí svoje řemeslo a pak si děti budou také tvořit skleněnou baňku

zpráva 19. - 22.4.2022

Milí rodiče,

vítejte v dalším dubnovém týdnu. Doufám, že jste si užili s dětmi Velikonoce a trochu si i odpočinuli. Tento týden věnujeme naší Zemi, protože v pátek slavíme den Země.

Různé

Děti si ve středu odnesly tělocvik domů na vyprání. Tento týden tělocvik mít nebudeme, ale některé děti mají sportovní kroužky, tak jim je nezapomeňte opět přibalit.

Od dětí jsem ve středu vybrala notýsky a dopsala zase nějaké známky, které nasbíraly. Někdo jich má méně, protože skoro celý duben chyběl.