Opakujeme barvy, číslice a školní předměty

Ukazujeme na věci třeba v dětském pokoji a říkáme: This is a table. This is a book. This is a school bag.

Zkuste si zahrát s rodiči hru Simon Says, těch pokynů už umíme tolik….jen zavzpomínejte.

Vážení rodiče, milé děti,

od pondělí 6.4.2020 bychom měli přejí na novou formu online výuky. Všichni jste tento týden obdrželi informační email. Pro rodiče, kteří tuto formu výuky z nezištných důvodů nemohou využívat, budu úkoly nadále zadávat na stránky školy.

S pozdravem Marcela Bocková

Nové učivo

Vážení a milí rodiče,

zdravím Vás a děkuji Vám za spolupráci. Doufám, že jste všichni v pořádku a zdraví.

Milé děti,

moc na Vás myslím a chybíte mi. Děkuji vám za vypracované domácí úkoly, které mi potvrdily, že sledujete stránky školy a snažíte se všechno plnit. Z domácího úkolu všem dětem, které mi poslaly odpověď, píšu velkou jedničku.

Úkoly na tento týden 30.3.-3.4. 2020:

Týden od 23.3.

Milé děti, vážení rodiče,

ráda bych Vás chtěla touto cestou pozdravit a popřát Vám hodně zdraví a hodně síly k překonání tohoto období. Podle poslední předpovědi médií do školních lavic jen tak brzy neusedneme, a proto Vám posílám pár úkolů k procvičování.

Český jazyk – procvičujte slabiky dě, tě, ně a bě, pě, vě, mě – učivo 1. třídy – pracovní sešit a pravopisné pětiminutovky, můžete také využívat internetové stránky Školákov a Luštěnky.

Zvláštní informace

Milí rodiče a děti,

posílám další učivo k procvičování.

Mat. - PS - str. 3,4  - násobení čísly 1 a 2, procvičovat hodiny,rýsování a měření úseček

Prv. - PS str. 38,39

ČJ - Minulý týden, jsme měli začít nové téma - slovní druhy. Toto téma odložíme a děti si můžou procvičovat učivo 1. třídy slabiky dě, tě, ně ( pravopisné pětiminutovky).

Doporučuji k práci také stránky na internetu - Luštěnky, Školákov

Probrané učivo

Učivo probrané do pátku 14.2.2020

Český jazyk - procvičovat tvrdé a měkké souhlásky