zprávy 23. - 27.5.2022

Milí rodiče, všechny Vás vítám a posílám zprávy posledního květnového týdne.

Různé:

Ve třídě se nám objevily neštovice, tak prosím děti sledujte, kdyby něco. Nepíšu to proto, že vyšla oznámení ohledně opičích neštovic, ale proto, že se nám tato dětská nemoc objevila ve třídě a abyste třeba rychleji rozpoznali příčinu, proč se děti necítí dobře.

zprávy 16. - 20.5.2022

Milí rodiče, opět nám uběhl další týden a my máme za sebou svátek zmrzlých a Žofky.

Různé:

V pondělí 16.5. se fotografujeme během 2. hodiny. Vyfotografujeme se společně jako třída a pak se děti budou moci ještě fotografovat ve skupinkách podle toho, jak se spolu dohodnou. Peníze za fotky budu vybírat až je budeme mít. Dám vám pak vědět, jaká bude cena. Druhý stupeň se fotografuje v úterý 17.5.

zprávy 9. - 13.5.2022

Milí rodiče,                                                                                                                                                                          vítejte v další květnovém týdnu. Včera maminky oslavily svůj svátek, tak snad jste se nechaly alespoň trochu hýčkat. Děti pro Vás připravily malé dárečky, snad nezůstaly v taškách.

zprávy 2. - 6.5.2022

Milí rodiče,

vítejte v novém květnovém týdnu. Všem maminkám přeji krásný svátek, který se pomalu blíží. Tak se nechte trochu hýčkat a opečovávat.

3.5. – sběr baterií

5.5. – návštěva rodičů a povídání o povoláních

6.5. – program finanční gramotnost

Minulý týden jsme s dětmi průběžně plnili kouzelnické zkoušky (opakování z českého jazyka a matematiky). Posílám Vám na ukázku, jak se dětem dařilo. Prosím, prohlédněte si a zase mi práci vraťte. Děkuji.

zprávy 25. - 29.4.2022

Milí rodiče, vítám Vás v posledním dubnovém týdnu.

Různé:

Posílám Vám přehled toho, co nás čeká, ale vždy Vás budu ještě aktuálně informovat, protože se nám toho nahrnulo více.

27.4. – sklář – ve středu k nám přijede pan sklář, akce pro naši třídu proběhne od 8.00 – do 9.40 hodin, akce stojí 50 Kč na dítě, částku uhradím z fondu, pan sklář dětem představí svoje řemeslo a pak si děti budou také tvořit skleněnou baňku

zpráva 19. - 22.4.2022

Milí rodiče,

vítejte v dalším dubnovém týdnu. Doufám, že jste si užili s dětmi Velikonoce a trochu si i odpočinuli. Tento týden věnujeme naší Zemi, protože v pátek slavíme den Země.

Různé

Děti si ve středu odnesly tělocvik domů na vyprání. Tento týden tělocvik mít nebudeme, ale některé děti mají sportovní kroužky, tak jim je nezapomeňte opět přibalit.

Od dětí jsem ve středu vybrala notýsky a dopsala zase nějaké známky, které nasbíraly. Někdo jich má méně, protože skoro celý duben chyběl.

zpráva 11. - 13.4.2022

Milí rodiče, vítejte v předvelikonočním týdnu. Do školy budeme chodit pouze do středy, protože ve čtvrtek 14.4. jsou prázdniny a v pátek 15.4. a v pondělí 18.4. je státní svátek. Zkrátka je od čtvrtka do pondělí ve škole volno.

zprávy 4. - 8.4.2022

Milí rodiče, vítejte v novém dubnovém týdnu. Děti nám trochu více stonaly a různě odcházely, pak se zase vracely. Snad už tento týden na tom budeme lépe a děti budou zdravé a fit.

Různé:

Předminule jsem posílala zápis z třídních schůzek, kdo by se potřeboval k informacím vrátit a minule jsem Vám psala info ohledně výletu.

Prosím, napište mi, pokud někdo neobdržel dokumenty ke škole v přírodě – bezinfekčnost a seznam. Byly prázdniny a děti byly nemocné, tak je možné, že mi někdo unikl. Děkuji za spolupráci.

zprávy 28.3. - 1.4. 2022

Milí rodiče,

omlouvám se, že píši až dnes, ale včera se mi náhle změnil odpolední program. Moc Vás všechny zdravím v novém letním čase. Děti byly včera trochu unavené a zároveň jich také začalo během konce týdne, víkendu a  pondělka stonat. Tak uvidíme, jak se bude situace dále vyvíjet. Minulý týden jsem vám poslala zápis z třídních schůzek, nikdo se neozval, tak snad bylo všem všechno jasné.

Výlet

zprávy 21. - 25.3.2022

Milí rodiče,

všechny vás moc zdravím a přeji krásné jarní dny, protože jaro je oficiálně mezi námi.  A příští týden nám také začne platit letní čas, tak si nezapomeňte přetočit hodinky…

Ve středu se konaly třídní schůzky. Někdo byl na schůzkách po celý čas, někteří z Vás dorazili v průběhu a někdo se nemohl zúčastnit. Proto posílám zápis, abyste všichni měli přehled nebo si případně mohli připomenout to nejdůležitější.

Zápis z třídních schůzek 16.3. 2022

Různé

Shrnutí situace ohledně ukrajinských dětí ve škole