- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
EKOakce
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Mléčný automat
Ekotým energie v průběhu září zjišťoval, kolik energie stojí naši školu mléčné automaty. Na základě měření jsme zjistili, že nás jeden automat stojí měsíčně 3000Kč a proto jsme se rozhodli, že jeden z nich vrátíme a u druhého dáme odstranit chlazení, aby byla spotřeba levnější. Další měření pak ukázalo, že energie takového automatu stojí 150 Kč měsíčně. Asi si to sami už dokážete spočítat, kolik nyní ušetříme. Stálo nás to trochu času a energie, ale stálo to za to.
FOTOGALERIE
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Dopravní výchova na DH v Jilmové.
Začíná nám praktická a teoretická výuka čtvrtých a pátých ročníků. Žáci nižších ročníků podnikají vycházky do okolí školy. 3.A na DH v Jilmové - Bezpečně do školy.
FOTOGALERIE
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Evropský týden mobility
Od 16.9. - 22.9. 2022 proběhl Evropský týden mobility - letošní 20. ročník má motto: “ Kombinuj a jeď!”
Kliknutím na obrázek se můžete podívat na upoutávkové video.
Ekotým Doprava uspořádal 22.9. koloběžkový den.
FOTOGALERIE
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Soutěž ekotýmu Energie
Deváťáci se poprali s náročným úkolem - zamyslet se a napsat úvahu na téma "Čím by naše škola topila, kdybychom neměli zemní plyn."
Sešla se celá řada návrhů a nápadů od těch praktických až po hypotetické. Členky ekotýmu ze šestého ročníku pak vybraly a ocenily tři nejzajímavější práce. Ekotým Energie děkuje všem, kteří se na soutěži podíleli!
Komise vybírá nejlepší práce

Vítězné práce:
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Dopravní soutěž mladých cyklistů
1. místo v DSMC na dopravním hřišti v Jilmové. Blahopřejeme vítězům - žákům z pátého ročníku!
FOTOGALERIE
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Ekotým doprava monitoruje okolí školy
Ekotým doprava monitoroval v pátek 20.5. projíždějící auta u školy. Od 7:30 - 8:00 hod. 136 aut. “ Choďte pěšky, super jsou i koloběžky!”
FOTOGALERIE
- V:
- Vložil/a: lukas.kroc
- Komentáře: 0
Den Země
22.4. Oslavila naše Země svátek. Děti z 1.tříd , 2.A a 3.C navštívili při této příležitosti Ulitu a moc jsme si to všichni užili. Vyzkoušeli jsme si pozdrav Slunci, sázeli jsme kytičky, třídili odpadky, poznávali vodu, tvořili jsme ekozápichy do květináčů a nakonec jsme si upekli na ohni jablíčka se spoustou dobrot. Moc nás to bavilo a Milá Ulito, děkujeme.
FOTOGALERIE
Stránky
- « první
- ‹ předchozí
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
- 6
- 7
- 8
- 9
- …
- následující ›
- poslední »











ELEKTRONICKÁ ŽK | ONLINE JÍDELNA | KONTAKTY