Aj Brátová - 1.-5.11.

Edit- Všichni mají zasloužené jedničky ze zkoušení- well done:) Na příští týden bez DÚ. Pouze dobrovolně mohly děti doma říci jazykolamy.

Uzavíráme Lesson 2 - na první hodině AJ vše opakujeme, na druhé budu zkoušet slovíčka na známky. (Komu se nepovede, vyznačím, co je potřeba zopakovat a pro jedničku si přijde příště.) Děti mají umět pojmenovat školní potřeby ze strany 15. Pojmenováváme celou větou: "This is a school. This is a bag." atp. Ostatní slovíčka a věty děti nemusí umět pojmenovat, stačí je na můj pokyn předvést či odpovědět. Dnes jsme vše opakovali a téměř všichni vše dobře umí. Nové barvy pro tento týden: PINK - (1.HODINA), WHITE, BROWN (2.HODINA) - fleky barev namalujeme do sešitu. Učebnice -14 dole. Vybarvovat dle pokynů (např. a pink bag, a yellow school...). Učebnice 16/1. Fráze - umět odpovědět na otázku What colour is this? Např. This is black. Na druhé hodině se naučíme jazykolam: "A big pink pig". a "Red lorry, yellow lorry." Stále zpíváme Come here and sing and play - 11/2.