Informace k nástupu do školy 29.9.

Milí rodiče,

chtěla bych Vás informovat o našem návratu do školy. Dnes jsme se všichni otestovali a jsme v pořádku. Kdo ještě nenastoupil, otestuje se, až přijde do školy. Kdo prodělal covid, musí mít potvrzení.

5.10. budou třídní schůzky - 18:00, paní Hejkalovou poprosím přijít už na 17:30 do jídelny na schůzi třídních důvěrníků. Děkuji. Na schůzce musíme zvolit školní radu.

Prosím všechny o dodání 600kč na třídní fond, dále budu vybírat 20kč na Spolek přátel školy za rodinu (tedy platí jeden ze sourozenců).

Dnes jsme začali s doučováním. Není to povinné, především budeme zdokonalovat čtení nebo jiné problémové věci. Doučování bude ve středu ve 12:15(30) a bude trvat 45 minut. Pokud bude potřeba, bude i v pondělí ve 13:30.

Na chodbách a v jiných společných prostorách musíme nosit roušky.

Učivo:

čj - 11,12