AJ Magdalena Brátová 4.A a 4.B - skupiny stejné jako loni

Edit 13.9. - jelikož je více žáků v karanténě, úkoly jim píšu do Teams. Děti, přihlaste se a pokud to zdravotní stav umožňuje, učte se AJ, ať se k nám můžete po návratu bez potíží připojit:)

Vážení rodiče, zdravím se s Vámi v novém školním roce. Vše je podobné jako loni - děti nosí učebnici, pracovní sešit, sešit na zápisky a slovníček. Dostanou ještě desky na tištěné materiály, které občas budou též dostávat. Doporučuji pořídit jedny větší desky na všechny tyto materiály.

Do konce týdne (12.9.) mají žáci za úkol se přihlásit do Teams do své skupiny pro výuku AJ a zapsat anglicky nějaký dotaz na spolužáky. Testujeme tak spojení a budeme tak připraveni na případnou situaci, kdy by měla být celá třída ze dne na den doma. Všichni samozřejmě doufáme, že to nenastane.

Doučování plánuji předběžně buď na pondělí či na čtvrtek od 13:45 -14:5. Zájemci se mi již mohou hlásit s preferovaným dnem. Podle počtu zájemců pak vyberu jeden z nich.

Kdybyste potřebovali cokoliv konzultovat, napište mi email, do chatu v Teams či přes Bakaláře. V případě absence může žák zjistit učivo a úkoly od spolužáka, ale můžete se obracet i na mě, jsem Vám k dispozici. Důležité je si učivo doplnit. Pokud víte, že bude žák chybět plánovaně, úkoly mohu zadat předem.

Děkuji a zdravím, Magdalena Brátová