Aj Houdková

Děkuji za pomoc dětem s přípravou obrázků - bez nich by nemohly naplno procvičovat nové věty (neměly by co nabízet a o co by je kdo mohl požádat). Také děkuji za podpis ve složce za leden (i když někomu to trvalo déle . . .) - po prázdninách by se děti měly vrátit s podpisem za únor - řeknu jim to příští týden.

S dětmi jsme tento týden procvičovali slovní zásobu na str.8 (i množné číslo) a zdvořilé nabídky a žádosti (str.9 dole): Would you like . . . ?  I would like . . . . Také si děti procvičily skládání 1-12 (one - twelve) z rozstříhaných slov. Zápis do sešitu (pro ty, kdo chyběli) jsem už uvedla v předchozím sdělení.

V příštím týdnu pravděpodobně dojdeme do strany 12 - informace budou opět zde, tak pokud nebude někdo ve škole a bude to ve Vašich silách, pomozte prosím, dětem, si toto procvičit.

Na příští týden není v plánu žádný testík.

Klidné dny,

Jitka Houdková