Aj Houdková

Doplnění: v pracovním listu/písance už mají děti doplněnou celou stránku HOBBIES a na druhé straně část, ve které tvořily věty ze slov v listech. Další cvičení se týkají až další lekce, ta jsme ještě nedělali.

***

Končíme s 1.dílem učebnice - děti by si je měly rozhodně donést na naši 1.hodinu, budu je vybírat a kdo ještě nedostal, dostane 2.díl. Opakovali jsme si slovíčka z uplynulých měsíců a musím děti moc pochválit.

V pondělí/úterý si napíšeme testík na HOBBIES - děti budou tvořit věty spojováním slov a doplňovat písmenka (např. I collect spojí s photos, do kterého museli 2 chybějící písmenka doplnit).

Tento týden také děti, které měly ve škole složku na Aj s testy a pracovními listy/písankou (nosit ji mají vždy, ale někdo ji zapomněl) dostaly tabulku na podpisy rodičů. Na přelomu každého měsíce dětem připomenu, ať složku a sešit doma ukáží a poprosí o podpis ke končícímu / uplynulému měsíci.

Všem přeji pevné zdraví a příjemný prodloužený víkend,

Jitka Houdková