Aj Houdková

Pokračujeme v pracovním listu/písance, děti si napsaly další 3 řádky slovíček (celkem tedy 6 řádků, poslední je A PHOTO).

Do sešitu si děti zapsaly další 3 věty začínající:  I play = hraji (např. tennis, football),  I like = mám rád (např. music,  dogs,  my sister, books), I ride (např. a bike, a horse).

Na str. 38 a 39 si děti procvičily názvy zvířátek a záliby - na straně se sněhuláky i s kostkou a figurkami. Kdo dohlrál, mohl skládat věty z našeho PET Scrabble - nebylo to snadné, ale musím děti velice pochválit, protože to nevzdávaly, spolupracovaly a snažily se ze všech sil.

Ráda bych také poděkovala vám, jejich rodinám, za čas a péči, kterou jim věnujete - někteří mi např. říkali, jak úžasně jste jim pomáhali připravit se na opravu testíku z vět, stříhali jste je na slova a pod. - ale hlavně vám děkuji za průběžnou podporu dětí v uplynulých měsících.

Hezké dny a pevné zdraví,

Jitka Houdková