Aj Houdková

Vážení rodiče - a další, kdo dětem pomáháte zorientovat se v prostředí MS Teams a zvládnout náročné období (bez lavic, svačin s kamarády a školního zvonění) v životě čerstvých druháčků - DĚKUJI za podporu, kterou dětem dáváte. Pokud by se někdo příští týden nemohl na hodinu Aj na MS Teams připojit, dejte mi, prosím, vědět emailem.

S ohledem na současnou složitou situaci se skupinky lehce liší v tom, kolik hodin Aj měli a co už stihli - ale děti ani Vy si nemusíte dělat starosti ohledně pomalejšího "rozjezdu". Vše zvládneme a ještě si u toho zazpíváme - např. písničku Good Morning na str.3 (a ani nevadí, jestli trochu falešně :)

2.C už dostala "domácí úkol" - dopsat si doma práci započatou ve škole (překlad 4 vět z písničky). Do Teams (Soubory - Výukové materiály) jsem vložila tyto věty v PDF - některým dětem dělalo opsání vět z tabule opravdu VELKÉ potíže. Prosím, pomozte jim, pokud to ještě nemají, případně zkontrolujte. Děkuji. Žáci 2.A a 2.B dostanou totéž za domácí úkol. Pokud by někdo z nich měl chuť, čas a energii, může si tyto věty napsat do sešitu už nyní. V Teams 2.A a 2.B ještě soubor není, ale přikládám ho zde, pokud se někdo chce pustit do práce v předstihu :)

Příští týden se budu těšit na setkání on-line a na konci září snad opět ve škole.

Krásné dny a pevné zdraví,

Jitka Houdková

priloha_tridy: