Aj - Houdková

Děkuji za pomoc s kontrolou zápisů v sešitech - mnozí už razítko za skvělou práci dostali, někteří si ještě práci mají dokontrolovat než razítko dostanou (opět Vás prosím o pomoc, kontrolovat si vlastní práci není pro děti jednoduché, ale je důležité jim pomoci se toto naučit). S dětmi si stále opakujeme učivo vztahující se ke škole, ale už jsme začali 3.lekci, která se věnuje rodině a kamarádům a podívali se na video s novou písničkou "Family Dance", se kterou se budeme v dalších hodinách hýbat a vrtět :) S dětmi budeme v týdnu od 15.11. tvořit rodinný strom. Pokud máte možnost, vytiskněte, prosím, dětem fotografie alespoň některých členů nejbližší rodiny, včetně Vašich dětí, cca velikosti pasové fotografie - ostatní členy rodiny dokreslí. Tisknout barevně lze např. z USB flash disku v RoboCopy automatu http://www.robocopy.cz/mapa-prahy-s-adresami-vech-automatu.html (jeden je i v Albertu na Spojovací). Pokud budou mít děti nějaké fotografie, ať si je doesou na 1.hodinu v týdnu od 15.11.

Hezké dny dětem i vám,

JH