Aj - Houdková

Několik dní jsem ze zdravotních důvodů nebyla ve škole. Poznámky níže se vztahují k době před i po mé absenci: Většina dětí už má jedničku, postupně zapisujeme do ŽK a chystáme se na další - děti už jsem připravovala na zkoušení podle obrázků a barev. Zazpívali a rozhýbali jsme se s písničkou Head, shoulders, knees and toes (nákres textu mají v sešitech, mohou poslouchat např. na https://www.youtube.com/watch?v=ZanHgPprl-0 ). Do sešitů budou dostávat měsíční přehled učiva, ať víte, co všechno už se děti učí/naučily a vlepenou základní slovní zásobu k domalování a opakování - domalují si vlastní obrázek, který jim slovíčka či frázi připomene. Pokud to dostanou jako domácí úkol, vždy budou mít čas přes víkend, bez ohledu na to, zda to dostanou za Dú 1. nebo 2.hodinu týdne.

Dětem, které nemají velkou obálku na angličtinu, dejte, prosím, alespoň igelitovou tašku nebo pevný sáček, do kterého si mohou věci vložit. Na hodiny si děti mají nosit učebnici, sešit, malou obálku na slovíčka (stříháme ve škole, ale kdo zapomene obálku, vystříhne si doma, aby slovíčka nepoztrácel), penál, ŽK/Krtečka a malý notýsek-úkolníček.

JH