Aj Brátová 18.-22.10. + 25.10.

Halloween - třídy, které měly dnes AJ, měly halloweenskou hodinu. Můžete se podívat do sešitu na dýni, kterou jsme vyráběli. Foto z hodiny vložím v úterý do Teams. 1.A jsem vložila do sešitu přehled za říjen. Prosím, podívejte se s dětmi na něj. Děkuji všem rodičům, kteří DÚ podepisují:) Hezké přázdniny, M.B.

DÚ - 1.C+1.B - podívejte se s dětmi, prosím do sešitu na přehled učiva za říjen. (Moc prosím o opravu překladu slovíčka "pencil". Děti Vám řeknou, co tam má být správně:) Děkuji.) Druhý úkol je v tabulce v učebnici na straně 10 - říkat "This is a pen. This is a teddy bear..." Děkuji za podpisy úkolů.

DÚ - 1.A - Jen jeden úkol - učebnice strana 10, viz výše. (Tabulku s přehledem za říjem děti dostanou v pondělí.)

Tento týden vystřihujeme kartičky z druhé lekce - školní potřeby. Kdo nebyl na první hodině angličtiny tohoto týdne, udělá si doma. Psali jsme diktát ze 3 barev. které již umíme s předstihem (yellow, red, blue) - učebnice 9/2. Na straně 9/2 již děti umí pojmenovat všechny školní potřeby a pojmenovat barvy z diktátu. Nově si zažíváme frázi This is a... Tleskáme na to a plácáme do kolen - What´s this, what´s this, this is a pen. (učebnice str. 10) Nová barva pro tento týden - black. Nová instrukce - "please" - předvedeme, že prosíme. Písnička pro tento týden- Come here and sing and play str.11. Hrajeme bombu se slovíčky, to nás moc baví:)