Týden 18. - 22. 1.

Zdravím Vás v těchto zimních dnech. I v tomto týdnu budeme pokračovat v distanční výuce. Ve středu 20. 1. a ve čtvrtek 21. 1. bude online výuka mých předmětů pouze od 8:55 hod.

V pondělí 18. 1. budu ve vrátnici školy od 12:30 do 14:00 rozdávat 2. díl učebnice vlastivědy a prosím o navrácení 1. dílu. Také mohu nabídnout nový sešit těm, kdo už svůj dopsali.

Učivo – konkrétní úkoly najdete každé ráno v Teams.

ČJ – Skloňování podstatných jmen rodu mužského a ženského podle vzorů. (Učebnice od str. 66)

Týden 11. - 15. 1.

Zdravím Vás v novém týdnu. Nadále pokračujeme v distanční výuce.

Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia: Rodiče, jejichž děti projevily zájem o studium na VG, již obdrželi prostřednictvím elektronické ŽK od paní zástupkyně Alice Zelenkové bližší informace k přihláškám. Pokud se tak nestalo, prosím, ozvěte se mi prostřednictvím el. ŽK nebo e-mailu.

Učivo – konkrétní úkoly budou zadávány každé ráno v 8 hodin

Týden 4. - 8. 1.

Zdravím Vás v novém roce 2021 a přeji Vám, aby byl šťastný a úspěšný.

Od pondělí 4. 1. bude probíhat opět povinná distanční výuka, konkrétní úkoly budu zadávat prostřednictvím Teams každý školní den v 8 hodin ráno a ve 13:30 budu posílat řešení pro kontrolu. Rozvrh online výuky je vyvěšen pro děti v Teams a také v Bakalářích, nebo-li elektronické ŽK.

Učivo

ČJ – Procvičování shody přísudku s podmětem a dále se budeme věnovat podstatným jménům. (Učebnice od str. 50)

Týden 7. - 11. 12.

Zdravím Vás ve druhém prosincovém týdnu.

Co nás čeká?

• V pondělí 14. 12. půjdeme na dopravní výchovu na dopravní hřiště Jilmová. Naplánovaná je teorie v učebně, s sebou budou mít děti přezůvky a svačinu. V 8:00 budeme odcházet od školy a vrátíme se kolem 10:35 hod.
  • Již nyní je na stránkách školy i v elektronické žákovské knížce informace o konzultacích, které by měly proběhnout v úterý 5. ledna od 16:00 do 18:30 hod.

Týden 30. 11. - 4. 12.

Konečně opět ve škole.

Máme za sebou distanční výuku. Velice děkuji rodičům za spolupráci a dětem za plnění úloh zadaných při distanční výuce.

V tomto týdnu se budeme učit podle stálého rozvrhu. Nadále není dovoleno cvičení a zpěv. Co pro vás připraví učitelé tělocviku, se dozvíte přímo od nich. Raději si v pondělí vezměte pohodlné oblečení a sportovní boty, kdybyste šli na školní zahradu. A ještě moc prosím, noste si do školy ještě v tomto týdnu papírovou žákovskou knížku, přestože tam známky již zapisovat nebudeme.

Týden 23. - 27. 11.

Zdravím Vás v posledním týdnu distanční výuky. Chválím všechny děti za dosavadní práci a velice děkuji rodičům za podporu a pomoc. Od pondělí 30. listopadu bychom se měli učit již ve škole.

Učivo (konkrétní úkoly budu opět zadávat denně do Teams)

ČJ – Podmiňovací slovesný způsob (učebnice od str. 32).

M – Počítání s čísly většími než milion; Geometrie – konstrukce čtverce a obdélníku (učebnice od str. 36 (37) a od str. 120 (129).

Týden 9. - 13. 11.

Zdravím Vás v novém týdnu.

Také tento týden budeme pokračovat v distanční výuce. Online výuka bude probíhat denně podle níže přiloženého rozvrhu. Konkrétní učivo budu opět zadávat každý den na Teams.

A ještě připojuji zprávu, že školní jídelna je opět od 9. 11. v provozu. Ke stravování je potřeba se přihlásit.

Učivo - témata: