Týden 29.3. - 31.3. 2021

Vážení rodiče, milé dívenky a  milí kluci,

přeji Vám veselé svátky jara, bohatou pomlázku! Užijte si je pospolu a buďte zdraví.

Po Velikonočním pondělí se opět sejdeme online 6.4. podle rozvrhu.

Těším se, že se snad návrat do školy blížísmiley !

Zatím na dálku posílám pozdrav a přání pěkných dní.

MM

Týden 22.3. - 26.3. 2021

Milí příznivci 5.A - děti i rodiče,

hezké jarní dny !

Písemné dělení dvojciferným dělitelem si stále lépe osvojujeme. V češtině se také zlepšujeme. Tento týden do středy pošlete úkol z VL a do čtvrtka referát z přírodovědy. V pátek se tomu budeme věnovat. Kdo chce, může si připravit krátké zprávy( 1-2 minuty) z jakéhokoli oboru a pobavit ostatní při on -line. Každý/á nás také seznámí s knihou, kterou právě přečetl nebo čte.

Přeji vám, ať jste zdraví a úsměv na tváři máte, co nejčastěji:)

M.M.

Týden 15.3. - 19.3. 2021

Milé děti a milí rodiče!

Březen se přehoupne do druhé poloviny a my se stále učíme doma. Vedete si výborně!yes

Tolik jste se naučili být samostatní, hlídat si úkoly, termíny. Pracovat s PC. Jen se nám všem po sobě stýská. Ale i tak jste stateční a statečné, navzájem se povzbuzujete. Velkou pochvalu a vydržme!

Týden 8.3. - 12.3. 2021

Milá 5:A, vážení rodiče a milé děti,

těším se na Vás v dalším týdnu, kdy se učíme on - line.

Chválím Vás za snahu, trpělivost a u některých  zlepšení v plnění úkolů. Někteří plníte úkoly a vše se školou spojené výborně celou dobu!! Jsem moc ráda.

Nyní probíráme náročné písemné dělení dvojcifreným dělitelem v matematice a vzory přídavných jmen v čj. Obojímu se budeme věnovat a  procvičovat každý den. Takže na konci tohoto týdne nám obojí půjde dobře, možná i výborně Úkoly na tento týden máte v příloze.

Moc pozdravů a úsměvů MM

Týden 15.2. - 19.2. 2021

Hezký nový únorový týden!

Procvičujeme skloňování přídavných jmen, opakujeme psaní i/y ve všech slovech.

V matematice trénujeme písemné násobení a dělení, počítání obvodu a obsahu rovinných obrazců.

Ve vlastivědě putujeme po Čechách a v přírodovědě pozorujeme, kteří živočichové u nás žijí a které rostliny rostou.

A stále si doma čteme!

Těším se na Vás. MM

Týden 8.2. - 12.2. 2021

Dobrý den, vážení rodiče, ahoj milé děti 5.A!

Posílám práci na týden. Prosím pozorně čtěte a plňte podle zadání. Nejlépe si list vytiskněte a označujte, co je splněné. Věštinou spolehlivě úkoly plníte a já Vás opravdu moc chválím. Někteří ale nemají úkoly z minulých týdnů hotové, pak jim znalosti a šikovnost bude chybět.

Týden 1.2. - 5.2. 2021

Milí kluci a milé holky z 5.A,

začínáme druhé pololetí. Stále se i tento týden budeme potkávat pouze on- line. Moc Vá chválím, jak jste se naučili včas připojovat a pracovat. Také domácí úkoly si doufám pěčlivě plníte. Těším se, až se uvidíme ve škole! Tak zatím se držme! Práci na tento týden najdete v příloze.smiley

Moc pozdravů rodičům i dětem MM