Konec školního roku

Vážení rodiče a milé děti!

Je tady konec "mimořádného" školního roku, prázdniny před námi......

Sejdeme se v úterý v 8.00 ráno ve třídě, kde rádi uvidíme i ty děti, které nechodily po 25.5. Rozdáme si vysvědčení, v 8.30 ukončíme slavností školní rok na zahradě školy...............Učebnice odevzdáváte až v září.

Chtěla jsem Vám, milí rodiče, poděkovat za trpělivost, vstřícnost, pochopení a za krásná tři léta spolupráce.

Máte prima děti a mně bylo ctí i potěšením s nimi strávit tři roky.

Děkuji !!!

Přeji Vám krásné prázdniny, pohodu a zdraví !!!!!

Info k závěrečným úkolům i školnímu roku

Milé děti a milí rodiče, vkládám poslední úkoly a info k učivu i k organizaci školního roku.

Jde už o poslední kapitoly v učebnicích  a poslední témata.

Děkuji za Vaši práci, vstřícnost a pracovitost a těším se, že se ještě všichni sejdeme v úterý 30.6. ve třídě a po 3 krásných společných letech se rozloučíme se třídou i některými spolužáky.

Teď ješte trochu síly na úkoly !!!!

S pozdravem  paní učitelka Vlaďka a spol 5.A

Úkoly na další dny - do 12.6.

Milé děti, vkládám další pokyny a PL k učivu Čj a VLA.

Odevzdejte do 12.6.

Moc vás pozdravujeme z naší třídy, kde také pracujeme. Věříme, že i vám doma to půjde.

Ve vrátnici školy máte kufříky VV a některé učebnice. Uschovejte si je všechny doma, protože odevzdávat učebnice za 5 . ročník budete v září.

V šatně zůstaly nějaké přezůvky....nechybí vám?

Pokud budete něco ze třídy potřebovat, kontaktujte mě.

S pozdravem paní učitelka Vlaďka a spol 5.A

Informace pro 5.A k nástupu docházky od 25.5. 2020

Milé děti, vážení rodiče!

Jistě jste podrobně pročetli informace vedení školy.

V pondělí 25.5. se s přihlášenými dětmi uvidíme ve třídě.

prosím nezapomeňte vzít s sebou čestná prohlášení s platným datem, ke stažení jsou na stránkách školy, jsou  k dispozici i na vrátnici školy.