3.C

Týden 29. - 2. 10.

Zdravím po delší odmlce způsobené nemocí a doufám, že Vám se daří dobře. Dnes jsem si ověřovala, co a jak děti zvládly procvičit. Jsem spokojená a plynule na práci paní učitelky Topinkové naváži a dokončím, co je ještě potřeba. Vám děkuji za trpělivost a pochopení.

V českém jazyce budeme tento týden hodně psát, doplňovat ... nejvíce mě zajímá psaní správného i/y po tvrdých a měkkých slabikách, psaní velkých písmen a slabik dě, tě, ně, mě, bě, pě. Otevřeme nové téma znělých a neznělých souhlásek (spodoba znělosti).

Pomůcky k nachystání, vybavení, komunikace

Dopisuji následující informace k přípravě potřebných pomůcek

Co jde, tak prosím podepsat!!!

VV KUFŘÍK - tempery, vodovky (12 barev), štětce kulaté i ploché (aspoň 3 od každého - tenký, střední, silný), kelímek, tyčinkové lepidlo, voskovky, paletu na míchání barev, triko/zástěrku, igelitová podložka na stůl (ale budu využívat velké letáky). Aspoň 12 dílnou sadu pastelek a fixů. Modelínu zatím vynecháme. Připravte, prosím, do čtvrtka příštího týdne.

1. září

Dobrý den, moc Vás všechny zdravím.

Jmenuji se Pavla Balcárková a jsem Vaší novou třídní učitelkou, i když s některými rodiči už se známe :-).

V úterý 1. září se bohužel místo na slavnostním nástupu potkáme rovnou v nové třídě ve druhém patře naproti schodům, které vedou od jídelny. Do školy budou děti vstupovat zadem přes zahradu, vraty u popelnic. Nepřezouvá se, až ve středu.