Online výuka sedmý týden

Hezký večer,

máme před sebou ještě týden školy a od 22.2. do 28.2. dětem začnou jarní prázdniny :). Zda se po jarních prázdninách vrátíme do školy, nebo zůstaneme ještě online, není zatím zřejmé. Uvidíme, co přinesou následující dny.

Ještě jednou moc děkuji za vaši spolupráci, na dětech je vidět domácí příprava a velký posun, což je skvělé! Děkuji také za doplnění chybějících úkolů.

Online výuka šestý týden

Hezký večer,

návrat do školy je zatím v nedohlednu, proto pokračujeme dále ve stejném režimu. Chtěla bych děti moc pochválit, pracují hezky, plní úkoly, spolupracují v hodinách. Za aktivitu v hodinách už jsem rozdala několik malých jedniček. Jedničky rozdám také za práci navíc - za výtvarné tvoření.

Online výuka pátý týden

Dobrý večer,

stále není zřejmé, kdy se vrátíme do školy, proto i nadále zůstáváme ve stejném režimu online výuky.

Doufám, že jste se všichni dostali bez problémů ke známkám na vysvědčení i ke slovnímu hodnocení v elektronické žákovské knížce a že jste s dětmi jejich úspěchy oslavili :).

Co se týče hlasování o výměně časů výuky skupin - časy zůstanou zachovány - pouze 2 hlasy byly pro, 11 bylo proti. Pokud by měl někdo z rodičů, kteří hlasovali pro výměnu časů, zájem o individuální přesun do druhé ze skupin, můžeme se určitě domluvit.

Online výuka čtvrtý týden

Dobrý večer,

podle informací, které poskytla vláda zatím není jisté, kdy se vrátíme do školy. Proto zatím zůstáváme dále ve stejném režimu online. Co se týče vysvědčení, děti ho dostanou, až se společně uvidíme ve škole, do té doby to není možné. Ale o známky děti nepřijdou, zobrazí se v den vysvědčení - ve čtvrtek 28.1. v elektronické žákovské knížce. Dětem také napíšu krátké slovní hodnocení.

V pátek 29.1. jsou pololetní prázdniny, výuka neprobíhá.

Online výuka třetí týden

Dobrý večer,

hlásím se opět po týdnu. Jak už jsem avizovala, v pátek došlo k uzavření klasifikace za 1.pololetí, proto všechny nové známky se už dětem budou započítávat do druhého pololetí. Myslím, že se všichni mohou těšit na hezké známky na vysvědčení, jak už jsem psala, všechny děti měly za první pololetí dobré výsledky, proto se mohou těšit na pěkné jedničky a dvojky. Známky jsem dětem dala na základě průměru v elektronické žákovské knížce s přihlédnutím k aktivitě, snaze. Dětem k vysvědčení napíšu i krátké slovní hodnocení.

Druhý adventní týden

Dobrý večer,

zdravím vás opět po týdnu. S dětmi se pomalu zabíháme zpět do rytmu výuky ve třídě. Každý den reflektujeme, co se povedlo a co je potřeba zlepšit a snažíme se na tom pracovat a často se to docela daří. Máme sice už nějaké odstřižky z metrů za zapomenuté úkoly, pomůcky či porušení pravidel, ale většinou si každý hned uvědomí, že se pro příště zachová lépe. Odstřižky vždy lepím do notýsku s informací, za co byl odstřižek ustřihnutý. Kdo nenašel notýsek, má odstřižek v ŽK. Je ale potřeba notýsek pro příště mít u sebe.

Vzhůru zpátky do lavic

Dobrý večer,

od zítřka opět začíná prezenční výuka ve škole. Moc už se na děti těším! Výuka bude probíhat podle standardního rozvrhu. Jen nebudeme moct na hudební výchově zpívat a tělocvik nahradíme vycházkami či nějakou alternativní činností ve škole. Podle vydaných vládních nařízení musí mít ve škole všichni roušky. Prosím proto, aby každé dítě mělo raději 2 roušky, aby si je v případě potřeby mohlo vyměnit. Ve třídě budeme podle pokynů vlády také hodně větrat, abychom co nejvíce zmírnili případné riziko nákazy.