Říjen klepe na vrata

Dobrý večer,

doufám, že jste si vy i vaše děti odpočinuli o prodlouženém víkendu a že jste si ho společně užili :). Také doufám, že už se vám všem podařilo přihlásit do elektronické žákovské knížky a že se vám v ní podařilo zorientovat. Pokud by měl někdo problémy, určitě se ozvěte.

S dětmi jsme si v úterý popovídali o chování, každý řekl, co by zlepšil a zbytek týdne se nesl v mnohem lepší atmosféře a pohodě. Doufám, že děti budou na svá předsevzetí myslet dále, budou dodržovat pravidla a nám se bude pracovat čím dal tím lépe a ve větší pohodě.

Informace pro další týden

Dobrý večer,

hlásím se opět po týdnu s novými informacemi.

V týdnu jsem vám posílala přístupové údaje rodičů a žáka do elektronické žákovské knížky, snad vám dorazily do e-mailu v pořádku. Kdyby někomu přístupové údaje nepřišly (posílala jsem údaje na rodinu), dejte mi určitě vědět. Elektronická žákovská knížka už je v provozu, určitě se do ní neváhejte dívat na známky a aktuality. Také lze přes elektronickou žákovskou knížku komunikovat a posílat omluvenky. Podrobnější návod naleznete na hlavním panelu webu školy.

Druhý týden za námi

Dobrý večer,

opět se po týdnu vracím s novými informacemi.

Minulý týden jsme s dětmi opakovali číselnou řadu, sčítání a odčítání do 20 a 100, násobení a dělení 2 a 3, opakovali jsme druhy vět, větu, slova, slabiky, dělení slov, v prvouce jsme opakovali znalosti o létu a začali si povídat o domácích mazlíčcích. Tvořili jsme prázdninový deník, zpívali jsme My jsme žáci 3.B, malovali jsme Macha, Šebestovou a Jonatána, hráli jsme pohybové hry, dělali jsme herecké základy, zavedli jsme dílnu čtení, děti se učili samy sebe ohodnotit...

Dodělávky za jedničky, dodatečné informace

Dobrý večer,

domluvila jsem se s dětmi, že sem vložím předlohy úkolů, co jsme dělali společně na pracovních činnostech - Moje předsevzetí pro 3. třídu a v českém jazyce slohu - O co bych si řekl/a kouzelnému sluchátku.

Prosím aby mi v průběhu týdne dodali vypracované Předsevzetí: Dominik H., Hugo V. Marie S. nebyla na hodině, ale vřele doporučuji úkol dodělat, jednička se vždycky hodí :).

Kdo by chtěl jedničku do českého jazyka, dodá vypracované O co bych si řekl/a kouzelnému sluchátku. To se týká: Adam J., Hugo V., Anička Ž.