Vzhůru zpátky do lavic

Dobrý večer,

od zítřka opět začíná prezenční výuka ve škole. Moc už se na děti těším! Výuka bude probíhat podle standardního rozvrhu. Jen nebudeme moct na hudební výchově zpívat a tělocvik nahradíme vycházkami či nějakou alternativní činností ve škole. Podle vydaných vládních nařízení musí mít ve škole všichni roušky. Prosím proto, aby každé dítě mělo raději 2 roušky, aby si je v případě potřeby mohlo vyměnit. Ve třídě budeme podle pokynů vlády také hodně větrat, abychom co nejvíce zmírnili případné riziko nákazy.

Poslední týden online

Hezký nedělní večer,

máme před sebou poslední týden online výuky. Využijte proto prosím tento týden s dětmi (kromě plnění aktuálních úkolů) také na dodělání restů, odevzdání neodevzdaných úkolů, ať všechny děti mají všechno splněno a mohou si zasloužit jedničky. Během týdne také prosím dejte dohromady všechny učebnice, sešity, portfolia, folie, aby si je děti mohly donést 30.11. do školy, kdy začíná opět prezenční výuka ve třídě. Děti budou do školy také potřebovat roušky.

Týden 16.11-20.11.

Dobrý večer,

tento týden pokračujeme opět v online hodinách podle rozvrhu. Ostatní hodiny budou opět zastoupeny úkoly, děti budou opět dostávat také domácí úkoly z  hlavních předmětů k procvičení. Takže stále stejný režim. Jediná změna nastává v úterý 17.11., kdy je státní svátek a výuka neprobíhá - děti mají volno.

Pokračujeme v online výuce

Dobrý večer,

I tento týden pokračujeme v online výuce. Od pondělí máme již pevně stanovený rozvrh pro online hodiny. Ten naleznete na stránkách školy a také v přiloženém souboru v Teams. Vše je jinak při starém.

Každé pondělí od 13h. bude stejně jako ve škole probíhat doučování prostřednictvím online hodiny.

Jak už jsem psala v pátek, od pondělí je opět možné po přihlášení stravování ve školní jídelně.

První online týden před námi

Dobrý večer,

čeká nás první (a doufejme, že i poslední) týden online výuky. Doufám, že jste minulý týden zvládli s dětmi v klidu a pohodě. Snažila jsem se úkoly přizpůsobit rozvrhu a zároveň možnostem dětí, tak snad nikdo neměl potíže.  Z mého pohledu bych vám i dětem chtěla poděkovat za spolupráci, všechny děti pracovaly na úkolech moc hezky, měla jsem velkou radost. Také byla radost pohledět na výtvatné výtvory, na děti jak cvičí, na obrázky a zápisy v sešitech... Měla jsem z dětí opravdu radost :).

Nové informace

Hezký večer,

zdravím vás v dalším týdnu. V pátek jsem dětem poslala domů učebnice českého jazyka a matematiky spolu se školním sešitem z češtiny a matematiky. Domluvila jsem se s dětmi, že tyto učebnice a sešity budou nosit každý den domů a zpátky do školy, abyste měli přehled o učivu ve škole a měli případně z čeho procvičovat. Podle potřeby budu někdy posílat i jiné sešity nebo učebnice, ale český jazyk a matematika budou základem pro každý den.

Další týden za námi

Dobrý večer,

hlásím se opět po týdnu s novými informacemi.

Koncem minulého týdne došlo k rozhodnutí kvůli současné situaci a nastala změna v termínu třídních schůzek, které se přesunuly na 20.10. Také bylo vyhlášeno ředitelské volno na 26. a 27.10. Tím dojde k prodloužení podzimních prázdnin a bude se tak jednat o preventivní ozdravný týden. Informace mají děti také v žákovské knížce a naleznete je také na stránkách školy. Na stránkách školy naleznete také další informace týkající se výuky Hv a Tv.

Šablona pro dodělání slohu - kdo nestihl

Šablona pro děti, které nestihly dopsat sloh o hodině. Jedná se o vymyšlený dopis libovolnému kamarádovi/kamarádce. Četli jsme úryvek z knihy Mikulášovy prázdniny, proto si děti měy představit, že jsou právě Mikulášem a píšou někomu dopis. I adresu si děti měly vymyslet podle fantazie.

Stačí donést v pondělí 5.10.

Říjen klepe na vrata

Dobrý večer,

doufám, že jste si vy i vaše děti odpočinuli o prodlouženém víkendu a že jste si ho společně užili :). Také doufám, že už se vám všem podařilo přihlásit do elektronické žákovské knížky a že se vám v ní podařilo zorientovat. Pokud by měl někdo problémy, určitě se ozvěte.

S dětmi jsme si v úterý popovídali o chování, každý řekl, co by zlepšil a zbytek týdne se nesl v mnohem lepší atmosféře a pohodě. Doufám, že děti budou na svá předsevzetí myslet dále, budou dodržovat pravidla a nám se bude pracovat čím dal tím lépe a ve větší pohodě.