Čtrnáctý týden online výuky

Dobrý večer,

ještě tento týden, jak jsem psala, zůstáváme v online režimu tak, jak jsme zvyklí podle online rozvrhu. Příští týden - od 19.4. - strávíme ve škole, kde se budeme učit podle školního rozvrhu. Další týden budeme opět online a budeme se učit podle online rozvrhu a další týden opět ve škole podle školního rozvrhu a tak dále, dokud nepřijde další změna.

Třináctý týden online výuky

Dobrý večer,

doufám, že jste si užili Velikonoce a nabrali jste síly do dalších dní :). Od zítra - od úterý 6.4. -  pokračujeme opět v online výuce. Zítra si také nahradíme doučování za pondělí. Dozvíme se také, zda se opravdu vrátíme v příštích týdnech rotačně do školy. Až budu vědět přesnější informace, dám vám vědět.

Přeji hezký týden!

Dvanáctý týden online výuky

Dobrý večer,

máme před sebou krátký týden - budeme se učit jen v pondělí, úterý a ve středu. Ve čtvrtek 1.4. totiž začínají velikonoční prázdniny, které trvají až do pondělí 5.4. Online výuka opět začne v úterý 6.4.

Kromě velikonočních prázdnin, které věřím, že si všichni užijeme a že si společně s dětmi alespoň v rámci možností odpočinete, zůstává vše tak, jak jsme zvyklí - pokračujeme nadále online.

V pátek jsem opět udělala souhrn toho, co dětem chybí, proto prosím, jak to půjde, o průběžné dopracování.

Děkuji moc za spolupráci.

Jedenáctý týden online výuky

Dobrý večer,

chtěla bych vám moc poděkovat za vaši přízeň a spolupráci, moc si toho vážím. I tento týden pokračujeme ve stejném režimu. I nadále platí, že kdyby se kdokoliv z dětí chtěl přidat na jakoukoliv hodinu pondělního doučování od 13h., byť jen na jednu hodinu nebo několik hodin, rádi ho uvidíme :).

Děti bych chtěla moc pochválit, zvládáme všechna témata jako bychom byli ve škole, jsem na ně opravdu pyšná, jak hezky jim to jde :).

Přeji hezký týden!

Desátý týden online výuky

Dobrý večer,

zatím to stále nevypadá na šťastný návrat do lavic, proto budeme dále pokračovat v online výuce. Věřím ale, že nám blížící se jaro dodá energie a sil a budeme pokračovat stejně odhodlaně a s vervou dál :).

Děkuji za skvělou spolupráci, za domácí přípravu s dětmi. Vždycky vidím po procvičení na domácích úkolech doma velký posun :).

Hezký týden!

Devátý týden online výuky

Dobrý večer,

i nadále pokračujeme ve stejném režimu online výuky. Všechny děti musím pochválit, je vidět, že doma pilně pracují. Jen u některých kluků si nejsem jistá jejich nasazením v online hodinách. Především ve druhé skupině se někdy stane, že na vyvolání dlouho nereagují. Jinak si myslím, že se nám daří hezky a postupujeme v učivu úspěšně stále dál.

I nadále platí, kdyby se chtěl z dětí kdokoliv připojit na doučování pro dovysvětlení, docvičení učiva, rádi ho mezi sebou přivítáme :).

Pokračujeme v online výuce po jarních prázdninách aneb osmý týden online výuky

Dobrý večer,

doufám, že jste si společně s dětmi alespoň v rámci možností užili jarní prázdniny a že jste si odpočinuli.

I po jarních prázdninách pokračujeme stále dál v zaběhnutém online režimu, věřím, že se nám bude stejně hezky dařit i nadále a všechno v klidu zvládneme :).

Ke změnám došlo akorát ve školní jídelně - došlo k přerušení výdeje obědů na základě vládních nařízení - viz příspěvek od pana ředitele na hlavní stránce školy.

Kdybyste cokoliv potřebovali, určitě se mi ozvěte.

S přáním co možná najhezčího týdne

Online výuka sedmý týden

Hezký večer,

máme před sebou ještě týden školy a od 22.2. do 28.2. dětem začnou jarní prázdniny :). Zda se po jarních prázdninách vrátíme do školy, nebo zůstaneme ještě online, není zatím zřejmé. Uvidíme, co přinesou následující dny.

Ještě jednou moc děkuji za vaši spolupráci, na dětech je vidět domácí příprava a velký posun, což je skvělé! Děkuji také za doplnění chybějících úkolů.

Online výuka šestý týden

Hezký večer,

návrat do školy je zatím v nedohlednu, proto pokračujeme dále ve stejném režimu. Chtěla bych děti moc pochválit, pracují hezky, plní úkoly, spolupracují v hodinách. Za aktivitu v hodinách už jsem rozdala několik malých jedniček. Jedničky rozdám také za práci navíc - za výtvarné tvoření.

Online výuka pátý týden

Dobrý večer,

stále není zřejmé, kdy se vrátíme do školy, proto i nadále zůstáváme ve stejném režimu online výuky.

Doufám, že jste se všichni dostali bez problémů ke známkám na vysvědčení i ke slovnímu hodnocení v elektronické žákovské knížce a že jste s dětmi jejich úspěchy oslavili :).

Co se týče hlasování o výměně časů výuky skupin - časy zůstanou zachovány - pouze 2 hlasy byly pro, 11 bylo proti. Pokud by měl někdo z rodičů, kteří hlasovali pro výměnu časů, zájem o individuální přesun do druhé ze skupin, můžeme se určitě domluvit.