zpráva 21. - 25.9.2020

Milí rodiče,

vítejte už skoro v podzimním období. Ve třídě se máme fajn, tak snad nám to vydrží co nejdéle.

Úkoly

Dnes děti dostaly svůj první úkol - kódování dopravních prostředků. Úkoly si budeme společně označovat zeleným puntíkem. Mohou být na listu nebo nebo v nějakém sešitě. Pravděpodobně budu dětem dávat úkoly v pondělí a ve čtvrtek. Kdyby se něco změnilo, dám vědět.

Co nás čeká?

info 14. - 18. 9. 2020

Milí rodiče,

máme za sebou první dva týdny a zatím se nám moc daří. Děti už se rozkoukaly a ve škole se pomalu orientují.  Hledají nebo našly nové kamarády a učí se společně vycházet. Někdy to jde lépe a domluvíme se, jindy nám to trochu drhne a musíme řešit drobné sváry. Myslím, že to ale k běžnému životu zcela patří.

Co děláme?

druhé info

Milé děti a rodiče,

Posílám všem doplňující informace.

1.9. 2020

Nakonec došlo k několika změnám. Na stránkách školy je nové info od pana ředitele. Zítra se sejdeme před školou, stačí, když začnete přicházet okolo 7.45 hodin. Ostatní děti půjdou do školy a prvňáčci budou mít přivítání před hlavním vchodem. Pak se přesuneme do třídy. Vy můžete na děti počkat na chodbě, vystřídat se k nahlédnutí a fotografování. Nezapomeňte prosím na roušky.

první info nové 1.A

Milé děti a rodiče,

Posílám první slíbenou zprávu. Doufám, že jste si všichni užili prázdniny, načerpali jste nové síly a máte spoustu nevšedních zážitků.

Ráda bych Vám nastínila organizaci prvního dne a prvního týdne. Ničeho se dopředu neděste, všechno společně zvládneme, každým dnem se vše také mění, ale já věřím, že se všichni sejdeme a naše nové prvňáčky a ostatní žáky přivítáme jako každý rok. Raději ale sledujte stránky školy a kdyby se opravdu ještě něco radikálně změnilo, tak určitě napíši.

A jak to tedy asi bude……..