zprávy 12. - 16.4.2021

Zpráva 12. – 16.4.2021

Milé děti a rodiče,

moc vás všechny zdravím a jak už jistě všichni víte, tak se v pondělí 12.dubna opět sejdeme v naší 1.A. S Alíkem se na všechny těšíme a naše Cesta kolem světa tak může opět pokračovat. Tuto zprávu Vám posílám už v neděli, abyste si ještě jednou mohli přečíst, co nás všechno čeká. (Pokud budu mít v pondělí ještě další nové zprávy nebo postřehy, ozvu se) Tak jdeme na to, doufám, že informace pro Vás budou přehledné a srozumitelné.

Rotační výuka

Od pondělí bude probíhat rotační výuka po týdnech.

zprávy 6. - 9.4.2021

Milé děti a rodiče,

Doufám, že jste si s dětmi odpočinuli a užili „volno“. Začal nám nový měsíc duben a stále pokračujeme v online výuce. Možná to už pro nás bude poslední týden a vrátíme se do školy. Uvidíme. Aktuálně vás budu informovat. Na stránkách školy je také informace ohledně zápisu do 1.třídy (pokud to někoho zajímá).

Čas a rozdělení skupin online výuky:

Úterý – 4 skupiny - 9.00 – 11.00 (český jazyk – seznámení s písmenem Ž)

Středa – 2 skupiny 9.00 – 10.00 (prvouka – říše zvířat – zvířata na statku), 10.00 – 11.15 (angličtina)

zprávy 29. - 31.3.2021

Milé děti a rodiče,

Vítám Vás v dalším online týdnu, který ale bude kratší, protože nás ve čtvrtek a v pátek čekají velikonoční prázdniny. I my si tento týden uděláme klidnější. Budeme pouze opakovat, a hlavně si budeme povídat o Velikonocích.

Skupiny a rozdělení na tento týden:

Pondělí – 4 skupiny - 9.00 – 11.00 (český jazyk – velikonoční aktivity)

Úterý – 4 skupiny 9.00 – 11.00 (matematika – velikonoční aktivity)

Středa – 2 skupiny 9.00 – 10.00 (prvouka – velikonoce), 10.00 – 11.15 (angličtina)

Pondělí – středa – 11.00 – 11.30 konzultace

zprávy 8. - 12.3.2021

Milé děti a rodiče,

Začíná nám 2. týden online výuky. Děkuji všem moc za spolupráci a připojování. Také děkuji všem rodičům, sourozencům, babičkám,… za pomoc při domácím vzdělávání. Jsme teprve prvňáci, a ještě od vás dospělých potřebujeme pomoc. Díky, díky.

Tento týden opět pokračujeme ve skupinách, ale navíc nám ještě přibude angličtina s paní učitelkou Rauscherovou.

Pondělí – 4 skupiny - 9.00 – 11.00 (matematika – geometrie – tvary a tělesa)

Úterý – 4 skupiny 9.00 – 11.00 (český jazyk – seznámení s písmenem H)

zpráva 1. - 5.3.2021

Zpráva 1. – 5.3. 2021

Dobrý den, tak jsme opět v online. Celé by to mělo trvat tři týdny, budu tomu tedy v tuto chvíli věřit a také k tomu tak přistupovat. Určitě to zvládneme a společně se podpoříme. Vy i děti už víte, jak na to, tak nám to snad půjde snáz. Na stránky třídy a do teams budu dávat zadání na celý týden. Nahraji videa, kde budou zadání pracovních sešitů a opakování a budeme se setkávat online.

Tento týden

zprávy 15. - 19.2.2021

Milí rodiče,

máme před sebou poslední týden před prázdninami. V minulém týdnu jsme byli trochu oslabenější, střídavě nám stále někdo chyběl, ale dnes je to už lepší.

Děti se opravdu moc snaží a Vám moc děkuji za spolupráci a domácí přípravu. Všechny děti zvládají číst, poznávají písmenka, všechny zvládají sčítání i odčítání do deseti, trošičku jen bojujeme se psaním, ale minulý týden jsme si znova vysvětlovali, jak na některá písmenka a věřím, že si to také sedne. Mám opravdu radost, že ani online výuka naše prvňáčky nezastavila a oni se stále posouvají dál.

zprávy 1. - 5.2.2021

Milí rodiče,

Vítám Vás ve druhé polovině naší „Cesty kolem světa“ a zároveň v novém měsíci únoru. Začínají se nám prodlužovat dny a zítra na nás čekají Hromnice, a to je o hodinu více. Doufám, že se začne blýskat na lepší časy i v jiných oblastech.