zprávy 18. - 22.1.2021

Milí rodiče,

Vítám Vás v dalším lednovém týdnu. Děti si po delší době konečně užívají sněhu i v Praze a je vidět, že je to opravdu baví a mají radost. Snažíme se chodit se Zuzkou co nejvíce ven. Děkuji tedy, že jste děti vybavili oblečením.

Střípky z minulého týdne

zprávy 14. . 18.12.2020

Milí rodiče,

Dnes Vám posílám poslední zprávu v tomto roce, který je pro nás všechny trochu jiný. Všichni jsme se museli vyrovnat s řadou nečekaných událostí. Uvidíme tedy, co nám přinese Nový rok, rok 2021. Už jsme asi připraveni na všechno. I přesto ale věřím, ať nastane jakákoliv situace, že ji společně zvládneme. Proto bych Vám chtěla moc poděkovat za spolupráci a vstřícnost. Ne vždy mi jde vše tak, jak bych si představovala, ale s vaší podporou a milými zprávami je svět veselejší.

zprávy 7. - 11.12.2020

Dobrý den,

Vítejte v dalším prosincovém týdnu. Minulý týden nás asi nejvíce potěšil sníh a děti si ho alespoň na jeden den užily.

Od pondělí 7.prosince opět začínají kroužky. Změní se asi odchody dětí domů. Můžete psát mně nebo Zuzce, my si mezi sebou info předáme. Pokud opět děti budou chodit pravidelně podle rozpisu, který jste psali v září, nemusíte každý den psát odchody domů do notýsku. Pokud potřebujete opravit v rozpisu, pište nebo volejte Zuzce a domluvte se s ní. Vím, že je to někdy složité a organizačně náročné, ale snažíme se všem vyjít vstříc.

zprávy 30.11. - 4.12.2020

Milí rodiče,

tak už nám pomalu začíná prosinec a před námi jsou Vánoce. Díky situaci je letos v rodinách možná prožijeme trochu jinak, ale o to možná budou nezapomenutelnější.

Včera začal čas adventu, a i my si ho s dětmi připomeneme. Celý prosinec si budeme pouštět koledy, připomínat zvyky a tradice, vybarvovat specialní Alíkův adventní kalendář, zdobit perníčky a zkrátka si užívat předvánoční čas jako jindy.

Ohlédnutí za minulým týdnem

zpráva 18. - 20.11.2020

Milí rodiče,

Máme za sebou první den a zvládli jsme to i s rouškami. Ve třídě to dnes vypadalo, jako kdyby děti byly doma pouze na víkend. O přestávkách si bezstarostně hrály, povídaly si a mě zahltily spoustou informací.

zprávy 16. - 20.11. 2020

Milé děti a rodiče,

Mám velkou radost, že nám končí domácí učení a opět se můžeme vrátit do naší třídy. Určitě se už těšíte na svoje kamarády. Já bych ještě jednou chtěla moc poděkovat za spolupráci a za to, jak jste se, vy rodiče, svým dětem věnovali a stali se tak domácími učiteli i se spoustou dalších starostí.

Protože se uvidíme ve středu 18.11., tak Vám na pondělí nebudu už posílat žádnou práci a v úterý je státní svátek. Máte tak ještě čas případně dokončit nějaké úkoly z předcházejících týdnů nebo se věnovat čtení.