zpráva 14. - 18.6.2021

Milí rodiče,

vítejte v dalším červnovém týdnu. Testování dopadlo opět v pořádku a my už máme před sebou poslední (21.6.) v tomto školním roce.

Různé:

Družina – tento týden budeme mít ještě v družině paní učitelku Hanku Vavřinovou. Obě strany to zvládají bez problémů. Děti vyráběly, četly si a byly hodně na zahradě.

Natáčení – děti vše zvládly skvěle. Fokus můžete sledovat na ČT 24 v úterý 22.6. Natáčeli jsme asi tři hodiny, ale reportáž bude trvat asi 3 minuty.

zpráva 7. - 11.6.2021

Milí rodiče,

Vítám Vás v dalším červnovém týdnu. Ve čtvrtek jsme byli na výletě a až na tři odřeniny to děti zvládly skvěle. Cesta autobusem proběhla bez problémů a děti mohly celý den řádit na různých atrakcích. Všichni jsme byli trochu zklamaní z toho, že byl zavřený vodní svět, ale na druhou stranu jsme měli krásné počasí a v parku volněji a všechny ostatní atrakce byly dostupné.

Různé:

zpráva 31.5. - 4.6.2021

Milí rodiče,

začíná nám poslední červnový měsíc, který věnujeme opakování a projektu „Cesta kolem světa“. Každý týden se budeme věnovat jednomu světadílu.

Testování tento týden nebude, čeká na nás až v pondělí 7.května. Možná jste na stránkách školy četli, že všichni byli zdrávi a negativní.

Tento týden na nás čeká výlet. Prosím, aby děti do středy 2.6. donesly peníze. (Už mám vybráno skoro vše, tak děkuji za spolupráci).

Výlet – ještě jednou raději posílám info:

zprávy 24. - 28.5.2021

Milí rodiče,

vítejte v posledním květnovém týdnu. Pomalými krůčky se blížíme do finále a za chvíli tu máme konec 1.třídy, který byl letos pro všechny trochu výjimečný.

Testování

zprávy 17. - 21.5.2021

Milí rodiče,

tak jsme se dočkali konce rotační výuky a všechny děti se nám vrací do školy. Doufám tak, že to bude trochu úleva i pro Vás. Čas nám ale rychle utíká, a do prázdnin zbývá šest týdnů a kousek. S vaší velikou pomocí vše zvládáme a děti během roku poznaly spoustu nových věcí.

Testování

zpráva 10. - 14.5.2021

Milí rodiče,

Všechny Vás moc zdravím. S dětmi se opět setkáváme ve třídě. Možná se konečně dočkáme konce rotační výuky, uvidíme, jak naše vláda rozhodne. Byla bych opravdu šťastná. Děti se neustále musí „přeprogramovávat“ týden co týden a pro Vás to také určitě není jednoduché. Chci Vám opět poděkovat za spolupráci a skvělou komunikaci. Vidím, jak s dětmi pracujete a moc mě těší, že se všichni zapojují a reagují.

Co jsme zvládli v online výuce?

zprávy 3. - 7.5.2021

Milé děti a rodiče,

vítejte v prvním květnovém online týdnu.  Zatím nevíme, jak bude vypadat další testování a jestli vám třeba budeme moci v příštím týdnu odpoledne rozdat opět testy. Dle aktuální situace vás budu včas informovat, sledujte stránky školy. Také se nám konečně vrací druhostupňové děti, tak bude ve škole zase veseleji. Celý týden budu učit online ze školy, pokud byste něco potřebovali, tak určitě pište nebo volejte. Online rozvrh opět zůstává stejný. Každý den budu posílat čtení. Pokud si chcete vyzvedávat v tomto týdnu obědy, tak musíte děti přihlásit.

zprávy 26. - 30.4.2021

Milí rodiče,

vítejte v posledním dubnovém týdnu. Živě. Rotační výuka asi není příjemná pro nikoho a sama jsem zvědavá, jak dlouho se takto ještě budeme střídat. Mrzí mě to a trápí hlavně kvůli dětem, ale i vám. Pro některé z vás to není vůbec jednoduché. Ale určitě ode mě velký dík, jak s dětmi doma pracujete a věnujete se jim. Vaše děti už umí spoustu věcí, zapojují se se svými postřehy a debatují. To je skvělé.

zprávy 12. - 16.4.2021

Zpráva 12. – 16.4.2021

Milé děti a rodiče,

moc vás všechny zdravím a jak už jistě všichni víte, tak se v pondělí 12.dubna opět sejdeme v naší 1.A. S Alíkem se na všechny těšíme a naše Cesta kolem světa tak může opět pokračovat. Tuto zprávu Vám posílám už v neděli, abyste si ještě jednou mohli přečíst, co nás všechno čeká. (Pokud budu mít v pondělí ještě další nové zprávy nebo postřehy, ozvu se) Tak jdeme na to, doufám, že informace pro Vás budou přehledné a srozumitelné.

Rotační výuka

Od pondělí bude probíhat rotační výuka po týdnech.