Týden od 30.11. do 4.12.

Dobrý den,

všechny moc zdravím v adventním čase. I když advent letos bude jiný. Což ale nutně neznamená, že je úplně špatně. Ten největší předvánoční shon asi budeme muset omezit kvůli naší bezpečnosti i ohleduplnosti k ostatním. Ale není to příležitost k jiným zážitkům?

Tento týden nás čeká:

Slabikář (učebnice str.5-10)

- str. 5, 6, 7 - opakování písmen L. l. S, s, P, p, čtení slabik, slov, jednoduchých vět.

- str.8, 9 - nové písmeno T, t, slabiky TA, TE, TO, TU, čtení slov i jednoduchých vět

- str. 10 - procvičení

Písanka - str. 12, 13, 14, 15, 16

Matematika - učebnice str. 46 - 49