Týden 18. 5. - 22. 5.

Dobrý den, milí rodiče i žáci,

moc vás zdravím v přípravném týdnu (tedy pro nás učitele). Děkuji za včas dodané přihlášky, doufám, že jsem všem odepsala s informací, že přihlášku eviduji. Také jsem moc ráda za příznivou zpětnou vazbu k výuce a zadávání učiva, jsem moc ráda, že máte pocit, že to takto funguje. I já vám děkuji za nápomoc dětem i mně. Tento týden se já i pan ředitel ozveme s dalšími informacemi k nástupu. Jen prosím nezapomeňte na vytisknuté čestné prohlášení, 2 roušky, sáček - tyto věci musí mít bezpodmínečně žák v pondělí 25. května ve škole, tak si již vše dopředu nachystejte. Děkuji.

Přidávám úkoly na jednotlivé dny. Zatím jen pondělí s matematikou, další přidám v průběhu pondělí.

Do 20. května máte také možnost si zakoupit školní trika a mikiny (viz info od pana ředitele, už překlopeno na 2.stránce).

S přáním pokud možno poklidného týdne

paní učitelka Pavla