Distanční výuka 3.B

Vážení rodiče,

prostřednictvím emailu jsem Vám všem zaslala podrobnou zprávu a instrukce pro nejbližší dny, upřesňuji zde proto pouze základní informace.

V souvislosti s pozitivním výsledkem PCR testu na covid-19 v naší třídě přecházíme od pondělí 13. 9. na distanční výuku. Přesné datum návratu k prezenční výuce včas sdělím.

Potvrzení od Hygienické stanice hl. města Prahy Vám bude zasláno na začátku příštího týdne, přes víkend fungují pouze v omezeném režimu a tato potvrzení nevydávají.

Výuka bude probíhat zatím společná pro celou třídu, rozvrh na první dva dny je následující:

9–9:30 Čj, 10–10:30 M, 11–11:30 Prv

Úterý
9–9:30 Čj, 10–10:30 M, 11–11:30 Čj čtení (dobrovolné, vhodné spíše pro žáky, kteří mají se čtením problémy).

Podporujte prosím své děti v procvičování čtení a psaní, bohužel po prázdninách mají někteří žáci dost velké problémy – pletou se jim písmena, některá dokonce zapomněli úplně psát.

Jelikož byly třídní schůzky vzhledem k nepříznivé epidemiologické situaci ve škole odloženy, ráda bych Vám nabídla možnost uskutečnit je online prostřednictvím aplikace Teams v původním termínu, a to v úterý 14. 9. od 18 hodin. Sdělím Vám základní informace a samozřejmě zodpovím Vaše dotazy.

Velice mě mrzí, že se nám hned zpočátku školního roku výuka takto zkomplikovala, a doufám, že vše společně zvládneme. Předem proto moc děkuji za spolupráci i trpělivost a přeji hodně zdraví!

S pozdravem a přáním hezkého dne

Pavlína Černá