Aj Houdková

Čtvrteční testík na U16 (hračky, A / AN) se většině dětí moc povedl.

Pracovní list 2xA4 s větami na překlad k Unit 16-18 už má i 3.C. Není to domácí úkol s daným termínem na vypracování konkrétních vět: měly by si je vypracovat průběžně, v hodinách i doma, např. když budou s prací v hodině hotovi dříve než ostatní a pod., nejpozději do ukončení Unit 18 - pomohou jim procvičit si probíranou látku.

Opakovali jsme předložky a začali jsme THERE IS / THERE ARE - Unit 18 (What is on the chair? There is a book on the chair.) - neptáme se kde je kniha, ale co je na židli.

Děti by už měli mít v sešitě A V+G (vocabulary + grammar) ze strany 47, v pracovním sešitě hotové str.44 a 45 a dnes začali str.46/1 a 47/2 (většině chybí hlavně cv.1 - kreslení, nedodělky prosím dodělat do úterý, ať si je můžeme společně projít). Řešení cvičení na str.47 posílám také v příloze - pro děti, které nestihly, chyběly nebo si chtějí zkontrolovat.

Na příští týden není žádný test ani zkoušení v plánu.

Klidné dny,

Jitka Houdková