Aj Houdková

Známky z úterního testu jsou v Bakalářích. Dětem jsem zdůraznila, že kdo měl potíže se zájmeny (osobními či přivlastňovacími), slovesy TO BE nebo TO HAVE, předložkami IN, ON, UNDER, NEXT TO nebo vazbou THERE IS / THERE ARE, měl by se toto určitě doučit - budou to potřebovat zas a znovu. V červnu budeme psát velký opakovací test - tyto znalosti tam jistě využijí - a samozřejmě je budou potřebovat i v dalších ročnících.

Začneme psát malé, krátké testíky, o kterých nebudu děti informovat předem jak jsem to dělala doposud. Budou prověřovat znalost aktuálně probírané nebo opakované látky. Budou tak mít více "malých" známek.

Do úterý si děti mají do sešitu A zapsat slovíčka a gramatiku ze stran 59-63. V učebnici jsme na str. 59, v pracovním sešitě na str.. 58/1,2.

Pěkný víkend,

Jitka Houdková