AJ Brátová 6.-10.9.

Vážení rodiče,

zdravím se s Vámi opět v novém školním roce. S dětmi jsme si tento týden představili novou učebnicí, pracovní sešit a založili jsme si sešit na psaní a slovníček. Ještě časem dostanou desky (vazače) na tištěné materiály (občas dětem vytisknu nějaké cvičení navíc.) Doporučuji pořídit jedny větší desky na všechny tyto materiály, aby se vše na AJ dětem v aktovce dobře hledalo, snadno nosilo ke mně do třídy a neztrácelo.

Dialogy -Tento týden pracujeme na dialozích v mluvené i nově v psané podobě- pozdrav, představení, rozloučení.

Vocabulary - slovníček - ukázali jsme si, jak zapisovat a jak se učit slovíčka ze slovníčku. Slovíčka se pojí ke každé lekci a jsou k nalezení vždy v šedém rámečku právě u každé lekce.

Workbook - pracovní sešit - tento týden děláme stranu 6.

Učebnice - celá Unit 1

Domácí úkoly - AJ máme v pondělí, ve středu a ve čtvrtek. Pokud budu zadávat úkoly, tak budou jen na pondělí a na středu, aby bylo na vše více času. (Nebudu dávat nic ze středy na čtvrtek.)

Jste ode mě zvyklí najít každý týden informace k AJ zde na webu. Děti jsou již ale zase o něco větší a též je chceme učit větší zodpovědnosti a s tím se pojí samostatná příprava na výuku angličtiny. Zpočátku budu pokračovat v psaní info k AJ sem na web, postupně to přenechám již na dětech a jejich poznámkách v úkolníčku.

Kdybyste potřebovali cokoliv konzultovat, napište mi email, do chatu v Teams či přes Bakaláře, kam máte letos nově přístup.

Zdraví Vás, Magdalena Brátová