Aj Brátová 29.11. - 3.12.

Edit: Tento týden vystřihujeme kartičky slovíček k Lekci 4 ze zadní části učebnice. Kdo chybí, vystříhá si doma. Domácí úkol na příští týden nebude. Dobrovolně si děti mohou opakovat slovíčka.

Kdo má zájem si prohlédnout fotky z hodin, odkaz na ně najde v Teams. Můžete se přidat do alba a bude Vás to upozorňovat na nově přidané fotky. K odkazu mají přístup jen lidé z dané skupiny v Teams.

Hezký den, vážení rodiče. Začali jsme vánoční Lekci číslo 4. Seznámili jsme se s novou slovní zásobou. Zatím stačí, když žák pozná, o jakém vánočním symbolu je řeč a ukáže ho na obrázku. (Na konci první hodiny dnes uměli všichni.) Slovíčka jsme dnes procvičovali poslechovým pexesem. Zpívali jsme We Wish You a Merry Christmas. Stále opakujeme barvy, čísla (tento měsíc 1-6) a všechny povely (close your eyes, clap your hands...). Na druhé hodině budu kontrolovat DÚ, kdy si děti měly doma s rodiči zahrát na školu a ukazovat jim slovíčka v malém sešitě (říkáme mu pinguin exercise book). Děkuji za podpis do domečku v sešitě. Příjemný advent všem. M.B.