Škola v přírodě - odjezd, příjezd

Milí rodiče,

tak již vím bližší informace o odjezdu a tak.

ŠVP 6.-10.6

Sraz v 8:00 v ulici na Balkáně., přistavení autobusů a odjezd v 8:30. Přistavení autobusů na cestu zpět bude v 9:30. Příjezd kolem 12.hodiny do ulice Na Balkáně.

Jedeme autobusem č.1 se třídou 2.B. V Žihli začínáme tedy obědem. Dětem do batohu dejte prosím svačinu a pití.

10.6. děti nemají oběd a nebude fungovat družina.

Kiosek v areálu je zrušen. Pokud vyrazíme někam mimo areál a bude tam možnost něco si koupit, tak to dětem dovolíme. Dětem ale diky tomu stačí opravdu malé kapesné.

Pokud máte kufr na kolečkách, bude to pro děti lepší. Lépe se nám s nimi bude manipulovat. Budeme bydlet v budově v přízemí.

Nezapoměňte na prohlášení rodičů, kartičku zdravotní pojišťovny a léky. Rozpis léků mi prosím dejte také dříve než u autobusu.

Pokud mi chcete dát pohledy, dejte je do obálky se jménem a odevzdejte je u autobusu. Pokud má někdo nějaké problémy, starosti, (probouzení,...) napište mi to. Nezapoměňte na sprej proti klíšťatům. Budu děti stříkat pod dohledem venku před budovou. Telefony a volací hodinky jsou zakázané. Pokud bude velký problém, stýskání a tak, zkusíme zavolat. Stejně v areálu není signál. Se sladkostmi to prosím také nepřehánějte, ať se děti normálně nají a není jim zle ze sladkostí. pokud uvidím, že se cpou jen sladkostmi, budu jim je muset odebrat, abych neřešila jen žaludeční problémy. Máme připravené sladké odměny. Prosím respektujte pravidla. Chtěla bych, aby si to všechny děti užily. Vyplouváme na ostrov pokladů.

Děkuji moc

Zuzana Mudrochová