5.C

Týden 6. - 10. 4.

Dobrý den,

to byl ale krásný víkend. Doufám, že máte možnost se alespoň na chvíli venku vyvětrat. Začali jste pracovat s TEAMS a vypadá to, že většina z vás tomu rozumí a naučili jste se v nich pohybovat. Pokud si ještě s něčím nebudete vědět rady, ozvěte se ... ale to už děláte. Jsem moc ráda, když napíšete. Dokonce i vtipy a obrázky jsou bezva. Co třeba poslat nějakou fotografii ... třeba z procházky, co jste viděli zajímavého, na čem pracujete, jak se chystáte na Velikonoce, co čtete a tak.

Další týden je tady a s ním nové úkoly. ALE POZOR!

Doplnění učiva ČJ a M na pátek 3.dubna

Angličtinu a přírodovědu jste zvládli, fotky jsem viděla, díky, jde vám to skvěle. Jak jsem na začátku týdne psala, posílám na pátek pracovní list z ČJ, který byste měli prostřednictvím Teams vyplnit a poslat mi zpět. Totéž platí pro 3 slovní úlohy z matematiky. Tak vzhůru do práce :-).

Pokud zatím nemáte možnost pracovat s Teams, je potřeba se se mnou spojit, domluvíme se individuálně ... někteří se mi neozývají.

Děkuji a přeji všem hezký jarní víkend (chystejte pomlázky a pečte jidáše a beránky).

Učivo 30. 3. - 3. 4.

Milí rodiče, žáci,

další týden je tu a nové úkoly taktéž. Nejprve vás musím moc pochválit, protože minulý týden jsem sledovala (četla), jak poctivě pracujete a plníte úkoly a že máte vše hotové. Nyní se zaměříme na angličtinu, přírodovědu a trochu si k tomu nabereme i češtiny a matematiky.

Klíč k vypracovaným cvičením v PS

Dobrý den a ahoj všichni !

Předávám klíč, PROSÍM PEČLIVĚ ZKONTROLUJTE všechna cvičení, na kterých jste pracovali, a prosím ještě tolerujte položený text. Příště si scan nastavím správně, díky :-).

V pondělí vám přistanou nové úkoly, nezapomeňte se podívat. O nadcházejícím víkendu relaxujte, zavolejte babičkám a dědečkům, tetám, strejdům, bratrancům a sestřenicím a zeptejte se, jak se jim vede a že na ně moc myslíte a chybí vám. určitě budou mít radost, že jste si vzpomněli.

Nové učivo na týden 23. - 27. 3.

Milé děti, milí rodiče,

moc vás zdravím a nelekejte se, že je můj příspěvek tak dlouhý. Podrobně rozepisuji učivo a pokyny :-).

První týden nám (alespoň mně) utekl jako voda. Jak se vám daří? Zvládáte dění kolem sebe? Věřím, že je to pro všechny okolo vás velká starost, nicméně musíme zatnout zuby a zvládnout, co se dá. Proto si říkám, že bych s vámi byla ráda v těsnějším kontaktu.

Domácí práce po dobu mimořádné situace

Milé děti, vážení rodiče,

vzhledem k aktuálnímu opatření a zavření základních škol předávám učivo, které si děti mají projít a procvičit samostatně. V úterý si měly odnést veškeré učebnice, pracovní sešity a školní sešity, se kterými mohou doma pracovat, doufám, že je tedy mají. Pokud někomu bude cokoli chybět, dejte mi vědět, zkusím vám cvičení nebo kapitolu naskenovat a poslat.

Březen

První týden v březnu nás čeká školní ekokonference. Tým Menu pro změnu, ve kterém jsou i někteří žáci naší třídy, si připravil krátkou scénku o plýtvání. A ve čtvrtek 5. března celé škole připomenou, že přeci "nejsme žádní plýtváci".

Učivo:

Týden 24. - 28. 2.

Únor nám končí a příští týden už na nás s březnem dýchne jaro. Vyměňte dekorace na dveřích a odhoďte zimní bundy :-).

Mnohokrát Vám děkujeme za velikou podporu při Divadelní pouti, všechna tři představení se nám povedla a měla úspěch. Dostávají se ke mně sympatické ohlasy, hercům (i těm, kteří zkoušeli, ale bohužel onemocněli) opravdu moc děkuju ! Pochvala Vás nemine.

Plánované akce

Únor

DIVADELNÍ POUŤ 13. 2.

Zveme vás na další ročník chmelnické Divadelní pouti, kde si tentokrát zahrajeme i my. Za chvíli nás v přirodovědě čeká lidské tělo, a tak se pokusíme vysvětlit, co se děje v trávicí soustavě a k čemu nám slouží.

PŘIJĎTE NÁS PODPOŘIT, HRAJEME v 16:00, v 16:20 a v 16:40.

ZÁZRAKY LIDSKÉHO TĚLA  - 3.patro

ŽK - podepište v jiných sdělení větu "Viděli jsme vysvedčení za 1. pololetí".¨

Leden 2020

Dobrý den,

nejrpve bych ráda popřála vše nejlepší do nového roku 2020, ať se Vás drží zdraví a ať Vás potkávají samé pěkné věci.

Vstupem do měsíce ledna jsme se přesunuli ke konci 1.pololetí, nastává tedy čas pololetních prací a uzavírání klasifikace. To vše se bude během následujících dní dít (termíny mají děti v notýsku).

učivo pro leden:

ČJ