Zájezd Anglie 20.9. - 25.9.

Když nám učitelé řekli, že v deváté třídě pojedeme do Anglie, spousta z nás byla nadšená. Někteří se na zájezd nepřihlásili, protože slyšeli o teroristických útocích, které se tam staly. Ale londýnská bezpečnost je na opravdu vysoké úrovni.
Cesta autobusem byla lehce nepohodlná. Každé tři hodiny jsme měli zastávky, ale jízda přes Německo, Francii a dokonce Belgii trvá hodně času. 
Náš první den začal krásným východem slunce na trajektu. O pár chvil později jsme konečně vystoupili z autobusu a náš průvodce nás vzal na některé z nejslavnějších londýnských památek. 
Shrnutím, Londýn je úžasné město, rodiny i všichni lidé k nám byli opravdu zdvořilí a milí. Byla to výborná zkušenost a všichni bychom jeli znovu.

When the teachers told us that in the 9th grade we could go to England, lots of us were really thrilled. Some people did not sign up for the trip because they heard abou terorrist attacks that happened there. But London´s security level is really high. 
The journey in the bus was slightly uncomfortable. We had stops every three hours but going through Germany, France and even Belgium takes a lot of time.
Our first day started with beatiful sunrise on the ferry. Moments later we finally got off the bus and our guide took us to some of the most famous sights in London.
Long story short, London is a wonderful city, families and all the people we met were really polite and nice to us. It was an amazing experience and everyone would go again.

 

FOTOGALERIE