Sazka halový pětiboj

1. února se naši vybraní žáci 5. – 8. tříd zúčastnili Sazka halového pětiboje, který se konal ve sportovní hale Jedenáctka na Jižním Městě. Jeho součástí byly disciplíny jako dribling s míčem, leh – sedy, přeskoky přes švihadlo, trojskok a hod medicinbalem.

Žáci se kromě svých vrstevníků mohli porovnat i s olympijskými medailisty, například Mirkou Knapkovou, Tomášem Vernerem, Davidem Svobodou, Šárkou Kašpárkovou, Denisou Rosolovou, ale i s režisérem a hercem Jakubem Kohákem.

Mezi 35 školami z celé Prahy jsme rozhodně ostudu neudělali. Jako tým, který tvořili 4 chlapci a 4 dívky, jsme skončili na skvělém 3. místě. Za své snažení sportovci získali medaile a pohár.

Mezi jednotlivci se na bronzové příčce umístil Artem Kartavtsev ze 7.A a na stříbrné Sára Bláhová ze 6.B.

Všem sportovcům děkujeme za předvedené výkony a reprezentaci naší školy.

Artem Kartavtsev – 7.A

Vojtěch Poledník – 7.A

Sebastian Salijevič – 8.A

Jan Ruffer – 5.A

Sára Bláhová – 6.B

Sabina Derková – 6.B

Kristýna Paterová – 7.B

Klára Skálová – 7.B

a kustod, maskot a nedílná součást týmu Veronika Šeflová – 6.A.

Sportu zdar!!!