Republikové finále - olympijský víceboj

Od 4.září do 6.září se v Brně uskutečnilo republikové finále v Olympijském víceboji, kam se kvalifikovali tři naši žáci.

Naši školu reprezentovali: Michaela Blažková, Pavlína Sosnová a Tobiáš Jelínek.

Na závodníky čekalo celkem deset všestrannostních disciplín, které byly rozděleny do dvou dnů. První den obsahoval: sprint na 60 m, skok daleký, hod medicinbalem, shyby a švihadlo. Druhý den zahrnoval: trojskok, kliky, leh-sedy, hod míčkem a volitelnou disciplínu (běh na 1000 m, dribling a nebo plavání)

Naši závodníci bojovali až do posledních chvil o co nejlepší umístění. Ve velmi silné konkurenci se podařilo Michaele Blažkové umístit přibližně v polovině početného startovního pole, Pavlína Sosnová obsadila vynikající 8. místo ze 103 účastnic a Tobiáš Jelínek výborné 10. místo z 21 závodníků.

Všem moc děkujeme za vzornou a příkladnou reprezentaci školy a předvedené výkony.