Florbalový turnaj – starší žáci

Dne 21.11. se žáci osmých a devátých ročníků zúčastnili obvodního kola florbalového turnaje, který hostila ZŠ Jiřího z Lobkovic. Pořadatelé vytvořili celkem z 9 škol 3 skupiny, kde každý z týmů odehrál dva zápasy. Systém turnaje neumožňoval velké výpadky a bylo zapotřebí hrát naplno celý zápas.

První zápas jsme i přes bojovný výkon smolně prohráli se ZŠ Jeseniova 1:2. Další utkání se ZŠ Chelčického bylo neméně napínavé a skončilo nerozhodným výsledkem 1:1. Díky lepšímu skóre jsme postupovali do další fáze z druhého místa a čekaly nás boje o konečné čtvrté až šesté místo.

Nejdříve jsme se utkali s Gymnáziem Pražačka. Ač jsme utkání měli velmi dobře rozehrané a vedli 5:3, zápas nakonec skončil 5:5. Velmi klíčovým se stal náš poslední zápas se ZŠ Sladkovského, který se nám podařilo vyhrát 6:2 a vybojovali jsme velmi pěkné čtvrté místo.

Celý tým táhly výkony zejména Tobiáše Hejdy z 9.B, který zaznamenal většinu našich gólů. V bráně se velmi činil Tonda Měchura z 9.A. Florbal je týmový sport a na konečném výsledku mají velkou zásluhu všichni, kteří naší školu reprezentovali:

Martin Juněc 8.A

Jakub Králík 8.B

Dima Michailov 9.A

Adam Balaš 9.A

Ondřej Šuser 9.A

Jan Smolík 9.A

Lukáš Budín 9.A

Ondřej Havránek 9.B

Vítězslav Charvát 9.B

Tobiáš Jelínek 9.C

Všem moc děkujeme za velké nasazení a předvedené výkony.