Divadelní pouť 2019

Ve čtvrtek 7. února se na naší škole uskutečnil třetí ročník oblíbené akce - Divadelní pouť.

Akce se zúčastnilo osm divadelních skupin, které zahrály představení různých žánrů- od muzikálu, činohry, přes pohybové divadlo, a dokonce vznikla i filmová projekce. Všechny děti se divadelních výkonů zhostily profesionálně. Vše probíhalo jako na klasickém divadle- hledání tématu a námětu představení, výtvarné zpracování scény a kostýmů, tvorbu scénáře a samotných zkoušek a fixace představení. Po celou dobu byla na dětech znát radost z práce.

Ohlasy rodičů a návštěvníků byly velmi pozitivní, akce oslovila ještě více návštěvníků než v loňském roce. Součástí akce byla i divadelní kavárna, kde se mohli účastníci osvěžit čajem či koláčkem.