Chmelnická divadelní pouť

CHMELNICKÁ DIVADELNÍ POUŤ

Ve čtvrtek 9. 3. 2017 se v naší škole uskutečnila divadelní pouť. V deseti místnostech naší školy se odehrávalo deset divadelních představení. Tato představení hráli žáci a učitelé naší škole. Mohli jste zhlédnout plno pohádek (O veliké řepě, O rychlé želvě, Ostrov pro 6000 budíků, O kohoutkovi a slepičce), dramatizace místních pověstí (Mimina na věži), autorskou tvorbu našich pedagogů (Jak se učili Marťani mluvit, Zachraň sebe-zachráníš svět), pásma etud a drobných výstupů (Afrocirkus) nebo třeba představení v anglickém jazyce ( Medvídek Pú, Robin Hood).

Součástí byla i divadelní kavárna s občerstvením- výborné koláčky, ovoce a čaj.

Celá akce byla ve velice příjemném duchu, všichni účastníci, herci i diváci, si akci náležitě užili. Už teď můžeme přemýšlet, co si zahrajeme příští rok.

M. Š.