info 18. - 22. 9.

Dobrý den,

předem se musím omluvit. V minulé zprávě jsme se spletla. Prosila jsem Vás, aby si děti přinesly v pondělí knihu. Omylem jsem napsala špatné datum (18. 5.). Samozřejmě jsem myslela 18. 9. Dnes jsem dětem připomínala, aby si knihu v úterý, tedy zítra přinesly. Děkuji.

Tento týden začneme s abecedou a řazením písmen a hlásek za sebou. Procvičujeme hlásky a písmena, slabiky, slova a věty. Ve středu také děti dostanou k abecedě úkol - pracovní list.

info 11. - 15.9.

Dobrý den,

posílám info na tento týden. Pomalu si s dětmi začínáme opět zvykat. Pracujeme na našem celoškolním projektu Zahrada. Minulý týden jsme položili základní kámeny, vybrali jsme jméno pro našeho trpaslíka a dnes jsme si zvolili třídní písničku - Jožin z Bažin. Tak naše Zahrada získala nového obyvatele. Dnes jsme také s dětmi tvořili pravidla - nejhůře jsme na tom asi s nasloucháním, ale budeme na tom intenzivně pracovat.

Děti dnes dostaly svůj první úkol - pracovní list. Mají si zahrát na zahradní architekty a navrhnout podle určitých pravidel zahradu.

přivítání druháčků

Dobrý den,

moc zdravím všechny děti a rodiče. Doufám, že jste si užili prima prázdniny. Utekly nám jako voda a já se na Vás v pondělí už moc těším. V tomto roce budeme mít projekt Zahrada a můžete se těšit na nové kamarády a maskoty, kteří již netrpělivě čekají, až se s Vámi seznámí. Vám dětem vše povím první den a teď bych ráda sdělila několik důležitých zpráv rodičům. Všechny tyto informace donesou děti také první den.