info 12. - 16.11.

Dobrý den, tak i nadále je v tomto týdnu s námi rodina Námořníkova, rozrostla se ještě o tety, strýce, bratrance,... Dnes také dostaly děti úkol o rodině. Mají parník do kterého mohou nakreslit nebo nalepit fotografie svých nejbližších příbuzných - rodokmen, mohou si také pod okýnka napsat jména. Úkol je až na pátek, protože je náročnější. Děkuji za spolupráci. Už jsme se seznámili se všemi písmeny z živé abecedy - s,l,m,p,a,e,i,o,u. Teď budeme procvičovat slabiky, skládat a číst první slova. Uvidíme, jak nám to půjde a ke konci měsíce by děti mohly dostat slabikáře.

info 5. - 9. 11.

Dobrý den,

vítám Vás v listopadovém týdnu. Těchto 14 dní budeme mít projekt rodina. Našimi průvodci je rodina Námořníkových - s těmi budeme číst, psát, povídát si o nás i o vás....., také mají domacího mazlíčka - kocoura Sama.

info 31.10. - 2.11.

Dobrý den, opět Vás vítám ve zkráceném týdnu. Doufám, že jste si užili volno a alespoň trochu si odpočinuli.

Zítra se fotografujeme. Začínáme jako první, hned v 8.00 hodin.

Připománám, zítra je tělocvik. Děti ho měly doma na vyprání, tak nezapomeňte.

V notýsku je vzkaz ohledně výtahu, prosím podepište.

8. 11. Vás zvu na Martinské čtení. Akce začíná v 16.00 hodin.

Dnes dostaly děti úkol v nové písance a také mohou od dnešního dne psát perem. Někdo pero nemá. Nevadí to. Nechám to zatím na Vás, ale děti se moc těší.

zvláštní info

Dobrý den,

prosím ve třídě se vyskytly vši. Prosím prohlédněte děti a pravidelně je kontrolujte. V pondělí a úterý jsou prázdniny, tak snad se nám je podaří zneškodnit. Tělocvik pošlu po dětech už ve čtvrtek. Držím palce při hubení. Mirka Černá

Děkuji za báječně připravené úkoly.

info 22. - 26. 10.

Dobrý den,

tak máme za sebou trochu kritický týden, protože řada dětí chytila střevní chřipku a v pátek už chybělo 9 dětí. Vše se ale asi odehrálo rychle a dnes dorazili skoro všichni.

info 15. - 19. 10.

Dobrý den,tak máme za sebou volby a naše třída je nám zcela k dispozici. Už jsme se s dětmi opět zabydlely.

Ve čtvrtek 18.10. se bude konat sběr baterií. Kdo chce, může nosit do třídy. Děkuji

Prosím, pokud by si děti mohly do konce týdne přinést jednu prázdnou petlahev. Také sbírám, ale s vámi to bude rychlejší. Děkuji

info 8. - 12. 10. 2018

Dobrý den,

tak máme za sebou volby, ale ještě nás čeká druhé kolo voleb senátních. Proto budeme opět v pátek v družině, ale tentokrát půjdeme rovnou do družiny naší. Dětem jsem to dnes řekla a ještě budu znovu připomínat.

třídní schůzky - 2. 10. stručný zápis

formuláře k ochraně osobních dat, většinou jste hned vyplnili a odevzdali, prosím, kdo mi ještě nedal, tak pošlete po dětech.

formuláře k fotografiím - děti nosí, fotíme se 1. 11., peníze za fotky budu vybírat až budu mít fotografie. Jedno z dětí mi už peníze přineslo, mám je u sebe.

info 1. - 5. 10.

Dobrý den,

vítám Vás v novém říjnovém měsíci. V pátek nás čekají volby, tak vám přeji šťastnou volbu. Uvidíme, jestli se volby budou konat i příští pátek. Každopádně v pátek budeme  s dětmi v družině, protože v naší třídě budou probíhat volby a 12. 10. uvidíme, dám vědět příští týden.

Zítra 2. 10. 2018 Vás srdečně zvu na třídní schůzky, které se konají od 18.00 hodin v naší třídě. Po schůzkách udělám opět krátký zápis.

info 24. - 27. 9. 2018

Dobrý den, vítám Vás ve zkráceném týdnu a zároveň všem přeji pohodový prodloužený víkend.

Příští týden Vás srdečně zvu na schůzky, které se konají 2. 10. , v úterý, od 18.00 hodin. Pokud nemůžete přijít a chtěli byste se mnou mluvit, tak se ozvěte, domluvíme se individuálně. Po schůzkách dám na stránky opět stručný zápis.

Už máme nové mlíčenky, rozdám Vám je na schůzkách, aby se hned neztratily. Také Vám k nim povím pár instrukcí, ale nic složitého.

info 17. - 21. 9.

Dobrý den, posílám nové zprávy.

Dětem se zatím daří, jsou moc šikovné, reagují na nové podněty, vymyšlí vlastní nápady, nebojí se před ostatními mluvit. Pomalu si zvykají na nový režim, na přestávky, pobyty venku, na AJ a na převlékání při TV. Trochu nám ještě dělají problémy přesuny, tak abychom nerušili ostatní, protože děti si mají stále co povídat.