info 14. - 18.1.

Dobrý den,

zdravím v novém týdnu, první posílám kalendář.

16.1. středa - přednáška - Naše zuby

30.1. čtvrtek - naše první vysvědčení, prosím, aby si děti přinesly desky, vysvědčení se vrací (mezi 4. - 8.2.)

31.1. pátek - pololetní prázdniny

7.2. čtvrtek - divadelní pouť - bližší info upřesním (ještě nemáme)

11. - 15.2. jarní prázdniny

Tento týden pokračujeme v projektu o lidském těle a pilně pracujeme na divadelním představení. Všem moc děkuji za trička, zítra si je vyzkoušíme. Myslím, že budou pro všechny. Díky, díky za ochotu.

info 7. - 11.1. 2019

Dobrý den, zasílám info tohoto týdne.

10.1. čtvrtek - se koná sběr papíru, starý papír můžete přinést mezi 7.00 - 7.55 hodin před školu. Děkujeme.

16.1. středa - budeme mít přednášku o zubech (veselou). Akce se koná ve škole a vstup uhradím z fondu.

info 3. - 4. 1. 2019

Dobrý den, všechny Vás vítám v roce 2019. Přeji Vám i dětem co nejvíce pohody a klidu.

Tento týden je velmi krátký. Dnes jsme si povídáli, jak jsme se měli, co jsme dělali, rozkoukali jsme se, připomněli jsme si nový rok 2019 a pak jsme šli řádit do tělocvičny. Zítra budeme lehce opakovat a společně řešit divadelní pouť, která bude 7. února, čtvrtek. Tímto Vás srdečně zvu. S dětmi nyní řešíme, zda zvládneme něco společně sehrát. Já mám plán, dnes jsem ho s dětmi probírala a děti si zatím rozmýšlí, zda by do toho šly, tak uvidíme.

info 17. - 21. 12.

Dobrý den, vítejte v posledním školním týdnu roku 2018.

Předem Vám i dětem přeji pohodové a klidné Vánoce. Užijte si je společně s rodinou, odpočiňte si a načerpejte nové síly do roku 2019.

Tento týden věnujeme Vánocům, zvykům a tradicím. Pouštíme si koledy, připomínáme si advent a s ním spojené zvyklosti. Budeme opakovat písmenka, hlásky, slabiky, slova, věty. Dnes dostaly děti poslední vánoční čtení v tomto roce. Ve středu bude ještě malý zimní úkol z matematiky.

info 3. - 7. 12.

Dobrý den, vítejte v poklidném předvánočním čase. Začal nám advent a my si ho ve škole s dětmi také užíváme.

Zítra 4.12. Vás srdečně zvu od 15.00 hodin na jarmark, kde si budete moct prohlédnout a zakoupit nejen výrobky od vašich dětí, posedět v kavárně a snad se i potkat se známými.

Také Vás zvu na konzultace, které začínají v 15.30 a končí v 18.30 hodin. Já bych ráda začala již v 15.00 hodin s tím, že bych ráda chvilku posečkala na jarmarku a byla případně Terezce k ruce.

info 26. - 30. 11.

Dobrý den, vítám Vás v posledním listopadovém týdnu. Pomalu se s dětmi připravujeme na zimu a advent. Toto období mám moc ráda, děti se těší a vše ještě prožívají.

info 19. - 23. 11.

Dobrý den, dnes začnu naším kalendářem.

21. 11., středa, taneční vystoupení v Městské knihovně na Mariánském náměstí. ukázky různých tanců (moderní, klasické, lidové) - tančí studenti konzervatoře, vstup zdarma, děti si vezmou pouze batůžek se svačinou a pití, lítačku nepotřebují, mám seznam dětí, vrátíme se okolo 12.00 hodin, tak možná půjdou trochu později na oběd.

4. 12. jarmark, konzultační hodiny od 15.00 hodin ve třídě, můžete přijít i s dětmi.

info 12. - 16.11.

Dobrý den, tak i nadále je v tomto týdnu s námi rodina Námořníkova, rozrostla se ještě o tety, strýce, bratrance,... Dnes také dostaly děti úkol o rodině. Mají parník do kterého mohou nakreslit nebo nalepit fotografie svých nejbližších příbuzných - rodokmen, mohou si také pod okýnka napsat jména. Úkol je až na pátek, protože je náročnější. Děkuji za spolupráci. Už jsme se seznámili se všemi písmeny z živé abecedy - s,l,m,p,a,e,i,o,u. Teď budeme procvičovat slabiky, skládat a číst první slova. Uvidíme, jak nám to půjde a ke konci měsíce by děti mohly dostat slabikáře.

info 5. - 9. 11.

Dobrý den,

vítám Vás v listopadovém týdnu. Těchto 14 dní budeme mít projekt rodina. Našimi průvodci je rodina Námořníkových - s těmi budeme číst, psát, povídát si o nás i o vás....., také mají domacího mazlíčka - kocoura Sama.