20.9.- 24.9.

20.9.-24.9. (týden online)

Vítejte v dalším zářijovém týdnu. V září slunce ještě dosti září. Ať ještě „úřaduje“ babí léto – je to hned veselejší.

Celý příští týden  se budeme setkávat online. Přeji, ať jste všichni zdraví.  Těším se na vás!

POZOR – ZMĚNA SKUPIN: Žáci jsou rozděleni do dvou skupin stejně jako při výuce anglického jazyka.

Rozdělení žáků do skupin:

1. Skupina (paní učitelka Jitka Houdková)

Ondřej Kroupa, Luis Frederik Janáček, Radim Štětka,  Filip Kubát, Artem Meledin, Stella Děkanovská, Sára Havlová, Barbora Kolisková, Lili Szabó, Josefína Vlachová, Mylana Vodolaszka, Zuzana Pchlová, Laura Hladečková

2. Skupina (paní učitelka Jana Štěpánková)

Milan Bittner, Marek Bok, Matěj Horský, Michal Berka, Patrik Jára, Adam Krajčí, Elizabeth Havelková, Ema Mašterová, Emma Hodná, Karolína Kvízová, Alžběta Strnadová, Eliška Kobzová, Rozalia Malá

Předpokládané učivo:

Pondělí  20.9.

• Učebnice – str. 10/1 – přečíst článek + odpovědět ústně na otázky pod článkem
  • Pracovní sešit – str. 4/cv.6, domácí úkol: str. 4/cv.8
  • Písanka – str. 4 – procvičování psaní malého písmene h

• Učebnice – str.4/cv.15, str. 5/cv.16, 17

Úterý  21.9.

PRVOUKA

• Jsem školák – Ahoj, kluci a holky! Já jsem Ota. Je mi 7 let a už chodím do druhé třídy. Letos budeme spolu zase objevovat svět kolem nás. Moc se na to těším.
  • Budeme si vyprávět o škole, povoláních, místnostech školy, o bezpečném prostředí……..

AJ – 1. skupina od 10.00

AJ – 2. skupina od 10.55

Středa  22.9.

• Učebnice – str. 11/cv.1 – přečíst článek Botičky + odpovědět ústně na otázky
  • Pracovní sešit – str. 5, domácí úkol: str. 5/cv.2
  • Písanka – str. 4 – procvičování psaní malého písmene k. Na otázky odpovídáme ústně.

• Učebnice – str. 5/cv.18,  str.6/cv.20, 21

Čtvrtek  23.9.

ČESKÝ JAZYK

• Učebnice – str. 12/cv.1 – přečíst článek Narozeniny + odpovědět ústně na otázky pod článkem
  • Písanka – str. 5 – nácvik psaní malého písmene f, opakování slabik (5 řádek)

• Učebnice – str. 6/cv.22, 23, 24

Pátek 24.9.

• Učebnice – str. 13 - slohová cvičení – oslovení, pozdrav
  • Pracovní sešit – str. 7/cv.1, 2
  • Písanka – str. 5 – napiš slova podle obrázků – fén, telefon, flétna, fazole

• Učebnice – str.7/cv.1, 2, 3

Ještě jednou se omlouvám za pátek 1. skupině. Zradila mě technika. Děkuji za pochopení.

Připomínám: V pondělí 27.9. – ředitelské volno, 28.9. – Den české státnosti

Příloha - rozvrh hodin (20.9.-24.9.)

Přeji pěkný týden

Helena Krejčová