info 9. - 11. 5.

Dobrý den,

začal nám další zkrácený týden.

Dnes jsme navštívili divadlo Minor. Někdo z dětí zapomněl přinést peníze, tak poprosím o dodatečné zaplacení. Děkuji.

Myslím, že představení bylo opět moc povedené. Děti mohly vidět zajímavé viruální triky, vše bylo doprovázené hudbou a zároveň nechybělo divadlu malé filosofické zamyšlení.

Zítra 10. 5. se budeme fotografovat, pravděpodobně hned první hodinu. Jde o fotografii společnou, celé třídy. Někdo projevil zájem fotografovat se se sourozencem, ale myslím, že to není organizačně možné. Půjde opravdu o třídní fotky a maximálně nějaké menší skupinky ve třídě. (Domluvte se tedy třeba dopředu s vašimi dětmi s kým se chtějí fotit, protože některé by se pak fotily pořád a nejsem si jista, že toužíte mít tolik fotografií.)

Na volno děti dostaly čtení a zítra s ním budeme pracovat. Tento týden se i nadále  věnujeme násobilce 2 a 3 a spodobě, zaměřujeme se na jednotlivé hlásky.

V pátek 11. 5. si mají děti přinést deníky.

Příští týden 16. 5. budeme mít další ročník běhu Run and help. Bližší info podám příští týden.

Také se koná poslední sběr papíru - 23. 5., tento den jedeme na výlet, tak kdo chce něco přinést, tak prosím doražte dříve. Příští týden dám také dětem lístečky, kdo půjde po výletu do družiny a koho si vyzvednete u autobusu.

Milé maminky, všem Vám přeji pohodový Den matek, hýčkejte se a hodně sil s vašimi dětmi.

Mirka Černá