Úvodní slovo a informace na začátek školního roku 2017-2018

Vážení a milí rodiče!

Vítám vás i na těchto třídních stránkách, kde se s pravidelnými a novými informacemi budeme také setkávat.

Věřím, že informační dopisy vás spíše  potěšily a neodradily. Několik informací najdete i zde.

- Vaše děti jsou úžasné, milé, dobře naslouchají a vypadají zvědavě a velmi spokojeně. Pracovní nasazení a úvodní práce nám jdou výborně.

- třídní schůzky se konají 3.10. 2017 - v naší třídě ve 4. patře

- na třídní fond vybíráme 500,- Kč, v průběhu září, na TS, kdykoliv......

- Plavání: plavecký výcvik - součást povinné tělesné výchovy zahájíme ve středu 13.9. Ze školy odcházíme v8.15 hod, pěšky jdeme na bazén Pražačka. Děti vybavte kvalitní svačinou - popř. vydatnou snídaní, igelitovou pevnou taškou s plavkami, ručníkem a mýdlem,koupací čepice pro dívky.Děti budou rozděleni do skupin ke svým trenérům.Po celou dobu jsem s dětmi na bazéně , sleduji výcvik, komunikuji s trenéry, dohlížím , pomáhám .

- Postupně obalujte učebnice a sešity, které děti  dostávají.

- Odpolední vyučování ve čtvrtek - viz rozvrh, končí ve 14.20

Těším se na spolupráci, v případě jakýchkoliv dotazů, přání a problémů mě kontaktujte nahovancikova@zschmelnice.cz