4.C

Co se u nás děje

Všechny testy máme za sebou, známky jsou uzavřeny, příprava na školu v přírodě je v plném proudu.

Dnes jsem dětem rozdala seznam věcí. Jako vychovatelku budeme mít Míšu Wanke, která pro nás má nachystané téma "Kdo přežije". Čeká nás tedy spousta her a zábavy. Nezapomeňte na šátek na zavázání očí.

13. - 17. 5.

Mise Vyšehrad nám bohužel kvůli počasí nevyšla, ale nezoufejme, určitě najdeme náhradní termín. Protože je to však program velmi žádaný, budeme muset vyrazit někdy v září.

MISE VYŠEHRAD 29. 4.

- Sraz ráno v 8:00 před školou.

- S sebou průkazku MHD, pití, svačinu (až do 13 hod.), tužku, deštník nebo pláštěnku případně nepromokavou bundu, sledujte počasí a vhodně se oblékněte.

- Návrat kolem 13:30, pozdější oběd je domluven v jídelně.

- Kdo si bere domů čip, nezapomeňte na něj!

Informace 1. 4. - 5. 4.

ČJ - rod mužský

Ma

• v pondělí 3.čtvrtletní práce z matematiky ...EDIT posunuto na středu 3. 4.
  • od úterý do pátku G: obsah čtverce, obdélníku, převody jednotek obsahu rovinných útvarů, grafický součet a rozdíl úseček

Vl - Lucemburkové na českém trůně, projekt sv. Václav - kontrola

Aj - Unit 20 (Where do I come from...názvy zemí, národností a cizích jazyků), přítomný čas prostý - procvičování

Informace z třídních schůzek:

Informace 11. - 15. 3.

Nové informace k následujícímu týdnu a k aktivitám, které nás čekají.

Počítám, že jakmile se počasí opět zase trochu uklidní, chodili bychom s dětmi ven. Budu průběžně sledovat předpověď a včas zahlásím, aby si děti nezapomněly nachystat oblečení na ven (tedy přijít třeba ten den v teniskách, ty z tělocvičny si brát nemohou).

Poptejte se dětí, zda mají ve škole knihu na páteční dílnu. Stále se někdo omlouvá, že zapomněl nebo mu zbývá 1 či 2 stránky, a pak ruší, protože nemá co číst. Třetí knížku do čtenářského deníku je třeba odevzdat do 30. 4.

Bruslení pod Žižkovskou věží

Ve čtvrtek 7. 2. jdeme bruslit, čas na ledě je pro nás vyhrazen od 11:00 - 11:30.

Prosím, nachystejte odpovídající oblečení, bezpodmínečně pevné rukavice (nikoli pletené, kvůli ochraně před ostřím brusle), pokud máte helmy.

Současně přivítám pomoc od rodičů. Pokud by někdo z Vás v tento čas mohl pomoci s nazouváním a zavazováním bruslí, budu moc ráda, můžete si brusle na místě půjčit a jedit s námi.

Ten den ráno stihneme ČJ a M, bruslení je místo TV.