- Vložil/a: ucitel
- Komentáře: 0

Ve dnech 27.4. – 28.4. 2026 se osmáci vypravili na poznávací zájezd do sousedního Polska. Navštívili jsme labyrint podzemních prostor královského solného dolu ve Wieliczce, památky UNESCO. Poté jsme se přesunuli do starobylé metropole Krakova. Při procházce starým městem jsme obdivovali Bastion, náměstí Rynek, Mariánský kostel, tržnici Sukienici. Zajímavá byla též prohlídka hradního návrší Wawelu se stejnojmenným zámkem a katedrálou. Všichni si budeme pamatovat i roztančený večer na Rynku, nákupy suvenýrů a výborných polských delikates. Poznávání jsme si užili, jen jsme litovali, že jsme nemohli pobýt delší dobu.
8.A, 8.B, 8.C

ELEKTRONICKÁ ŽK | ONLINE JÍDELNA | KONTAKTY