Vánoční přání a prázdniny

Milí rodiče,

dnes Vám posílám ještě jednu zprávu a to poslední zprávu v tomto roce, který je pro nás všechny velmi těžký. Všichni jsme se museli vyrovnat s řadou nečekaných událostí. Nový rok 2021 snad přinese více radosti a štěstí a především zdraví do života. Věřím, že ať nastane jakákoliv situace, budeme na ni už lépe připraveni a vše společně zvládneme. Proto bych Vám chtěla moc poděkovat za spolupráci a vstřícnost.

Děti krásně pracují, sice jsou hodně upovídaný, ale jsou moc šikovný. To můžete vidět i na jejich dárečkách pro Vás. Když je zapotřebí táhnou za jeden provaz. Občas řešíme malé konflikty, ale ty k životu patří. Ne vždy se mi vše podaří tak, jak bych si představovala, ale s vaší podporou a milými zprávami je mi veseleji.

Tento týden ukončíme s dětmi vánoční besídkou a v pondělí je už čeká volno z důvodu covidu-19. Budou mít tedy prodloužené vánoční prázdniny. Věřím, že Vám děti pomohou s přípravami na Vánoce a vše zvládnete.

Přeji Vám tedy do nového roku 2021 mnoho pohody, zdraví a radosti z vašich dětí. Jejich úsměv a radost vykouzlí i u vás velký úsměv, který je velmi důležitý.

Šťastné a veselé Vánoce

Zuzana Mudrochová