Učivo, akce - květen

20. května v pondělí se fotíme !!!!!!! Kadeřníci, módní návrháři a švadlenky do pohotovosti !!!!!

- Doklady nutné k účasti na ŠvP - prohlášení rodičů - bezinfekčnost a Zdravotní způsobilost - potvrzení od lékaře, prosím vyplněné s řádným datem a podpisy posílejte k odevzdání !!!!!

Informace k odjezdu s důležitými údaji k ŠvP dostanou děti v posledním květnovém týdnu.

- Učivo z ČJ a MA a dalších předmětů probíráme dle učebnice. Závěrečné písemné práce jsou plánovány na týden po pobytu ve  škole v přírodě , v červnovém týdnu 10 -14.6. 2019. Do konce května máme ještě spousty k probírání i procvičování .

Věřím, že poslední dny květnové i červnové, zvládneme v pohodě a bude se nám dařit tak jako po celý školní rok.