UČIVO

Vážení rodiče, milé děti.

Děkuji vám za spolupráci a rychlé odpovědi na emaily. Chápu, že je pro vás velice složité pracovat do práce a ještě k tomu plnit roli učitele. Pokud budete potřebovat s něčím poradit, ozvěte se prostřednictvím emailu nebo volejte. Online výuku v počtu 25  žáků si neumím úplně představit, protože někteří z vás mají více dětí a ne všichni mohou být dostatečně technicky vybaveni k tomu, aby tuto formu výuky realizovali. Na druhou stranu jsem ochotná spojit se s dětmi prostřednictvím teams pokud by nutně potřebovaly nějaké učivo vysvětlit. Byla bych ráda, kdybyste  vyjádřili svůj názor a napsali mi.

Tento týden je z důvodu Velikonoc kratší, a proto nebudeme probírat nové učivo. V příloze vám posílám pracovní listy k procvičování a prosím Vás o odeslání pracovních listů ke kontrole do čtvrtka 9.4.2020.