třetí info

Milí rodiče,

Děkuji Vám za dosavadní spolupráci, vstřícnost a trpělivost. Letošní organizace je opravdu náročnější pro vás i pro nás. Děti to zatím zvládly skvěle. Nestydí se, povídají si spolu i se mnou, reagují. Dnes jsme si chvíli povídali, pak jsme pořádně prozkoumali naši školu. Ve třídě se na děti byla podívat paní učitelka Lesniaková, která nabízela kroužek flétny a zpívánek. Zavítal mezi nás trenér juda. Zítra od 14.00 se děti mohou podívat na ukázkovou hodinu. Kroužek bude probíhat u nás ve škole. Pokud mají děti zájem, můžete je nechat v družině a napsat mi třeba sms, abychom tam děti poslaly. Dnes děti dostaly malé notýsky, které budeme využívat z jedné strany družina a z druhé já. Je to notýsek s lenochodem. Do notýsků děti dostaly náš školní zpravodaj.

Ještě jednou k organizaci:

Děti mi dnes nosily různé dokumenty. Já jsem si je odpoledne rozdělila a poznamenala, kdo mi co už dal. Dopoledne to s dětmi opravdu nešlo. Někdo zapomněl vyplnit velký notýsek nebo podepsat řád. Já si notýsky nechám, opravy zanesu do bakalářů a v pátek je po dětech pošlu zpět k doplnění. Kdo nevyplnil první stránku, tak zítra dětem dám, protože potřebuji některé informace. Vím, že toho bylo hodně a něco se i mění.

Družina

Tam nám nastávaly problémy. Myslím si, že to nebylo dostatečně zdůrazněno a objevila se pouze zpráva na stránkách školy. Je to nepříjemné, ale zatím je pravidlo, že si děti můžete vyzvedávat pouze v celé hodiny. A čas, kdy si je budete brát napsat. Nejlépe do notýsku nebo na lístky. Pokud byste chtěli brát děti v jiném čase, tak je třeba napsat zprávu nebo lístek. „Moje dcera/syn půjdou dnes v 14.45 hodin sama/sám. A počkáte si na ně před školou. Zatím uvidíme, jak dlouho bude tento režim fungovat.

Děti si mohou donést postupně sešity, budeme si je nechávat v lavici.

Tělocvik v pytli, který budeme mít ve třídě.

Kufřík, budeme mít ve skříňkách ve třídě.

Bačkory, přezůvky v pytlíku. Děti si mohou nechávat v šatně.

Převlečení do družiny, pokud chcete, si mohou nechávat v šatně.

Tak to je snad vše. V případě dotazů, nejasností, pište, volejte.

Díky. Mirka Černá