Týden 6. - 10. 4.

Dobrý den,

to byl ale krásný víkend. Doufám, že máte možnost se alespoň na chvíli venku vyvětrat. Začali jste pracovat s TEAMS a vypadá to, že většina z vás tomu rozumí a naučili jste se v nich pohybovat. Pokud si ještě s něčím nebudete vědět rady, ozvěte se ... ale to už děláte. Jsem moc ráda, když napíšete. Dokonce i vtipy a obrázky jsou bezva. Co třeba poslat nějakou fotografii ... třeba z procházky, co jste viděli zajímavého, na čem pracujete, jak se chystáte na Velikonoce, co čtete a tak.

Další týden je tady a s ním nové úkoly. ALE POZOR!

Není to ledajaký týden ... je to týden pašijový ... pamatujete si, co to znamená? Nadešel velikonoční čas, nejvýznamnější křesťanské svátky v roce, a s ním jeden den prázdnin (čtvrtek) a jeden páteční státní svátek (a o Velikonocích v pondělí také). A to samozřejmě znamená, že v tyto dny školu přeci nemáte :-).  Nicméně, abychom si přeci jen zvyklosti a tradici těchto svátků připomněli (když bohužel nemohu ve škole při výuce), budu vám každý den psát, jaký významný den právě máme. A také víte co?

Je tu Velikonoční pomlázka na Déčku ... tak vzhůru do aktivit :-).

Učivo:

Vše je opět rozvrženo na jednotlivé dny, aby se vám jednodušeji pracovalo a neměli jste v úkolech zmatek. Pracujte podle pokynů v přílohách.

Tentokrát odevzdáváte (až po Velikonocích) jen vlastivědu (ALE TLAČÍTKO "ODEVZDAT" MI DÁVÁTE POKAŽDÉ, KDYŽ MÁTE PŘEDMĚT HOTOVÝ ... nezapomeňte).

ROZVRH JE PRO TENTO TÝDEN NÁSLEDUJÍCÍ:

Pondělí - úterý 6. - 7. 4.  MATEMATIKA

Středa 8. 4. ČESKÝ JAZYK

Po Velikonocích úterý - středa 14. - 15. 4. VLASTIVĚDA

Mějte se pohodově, přeji krásné Velikonoce, bohatou pomlázku si asi schováme na příští rok, přeji pevné zdraví, hodně sluníčka a pište, ať mě rozptýlíte :-). Kluci ... chystáte si pruty na pletení?  :-)

paní učitelka Pavla