Týden 12. - 16. 4.

V tomto týdnu se budeme setkávat opět ve škole. Informace ohledně organizace tohoto týdne jsou uvedeny na hlavní webové stránce školy. V tomto týdnu se budeme učit podle stálého rozvrhu.

V pondělí 12. 4. přijdou do školy na 7:30 děvčata a na 7:50 chlapci. V naší třídě proběhne testovaní na Covid 19. Učit se pak budeme ve 2. patře v učebně fyziky. Tělesnou výchovu bude mít s dětmi pan učitel Beránek, cvičení je nadále omezeno. Další informace ohledně výuky TV dětem sdělí pan učitel.

Učivo

ČJ – Druhy číslovek a skloňování základních číslovek (učebnice od str. 120).

M – Převody jednotek délky a času, řešení úloh. Geometrie – výpočet povrchu krychle. (Učebnice od str. 73(74) a od str. 133 (142).)

PD – Dýchací soustava, opakování opěrné a svalové soustavy. (Učebnice str. 56 (58).)

VL – Národopisné oblasti, opakování znalostí o ČR, kraje a krajská města. (Učebnice str. 60, 62.)