první informace

Milé děti a rodiče,

ráda bych vás informovala o tom, co se bude dít ve škole. Hlavní informace k 1. dni již napsal pan ředitel na webové stránky školy. Zítra 1.9.jsou zrušeny třídní schůzky. Budou ale nahrazeny konzultacemi ve třídě1.C od 15:00 do 17:00. Slavnostní uvítání úplně zrušené není. Přivítáme se s dětmi před školou.

Ve třídě děti dostanou učebnice, dárečky a v euro obalu dokumenty (družina, jídelna, notýsek) k vyplnění. V notýsku mají děti na str. 24, 25 nalepený školní řád, ten prosím podepište. Na přední straně mají nalepené prázdniny a vzadu rozvrh hodin. Na AJ budou děti mít paní učitelku Rauscherovou, AJ v rozvrhu označena puntíkem.

Během prního týdne donést kopii rodného listu.

KPŠ se letos nakonec nevybírá. Jen do konce září přinést třídní fond. Během prvního týdne donést v obálce 100,- Kč na čip do jídelny.

1.9. končíme v 8:45, pak vám děti předám nebo půjdou do družiny.

2.9. budeme končit v 11:40. Na oběd budou děti chodit dle harmonogramu, ten vám brzy napíšu. 2.9. jdeme na oběd v 11:10. Kdo nepůjde do družiny, odevzdá mi lísteček.

Prvních 14 dní budu chodit pro děti do šatny , budu tam v 7:30.

3.9. začínáme dle „rozvrhu“ (zatím 2hod , pak 2 hod družinového režimu). Děti můžou nosit postupně do školy kufřik na VV a oblečení na TV. Zpočátku budeme mít dny seznamovací a hrací. Děti si prohlednou školu a nebo půjdeme na zahradu.

Těším se na vás Zuzana Mudrochová